akumulatorowa piła łańcuchowa 35cm, 2x18V Li-Ion LXT Makita [DUC353Z]
-
Producent:
-
Kod producenta:DUC353Z
1204,23zł brutto
979,05zł netto
1301,72zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 12042 pkt. |
Akumulatorowa pilarka łańcuchowa 2x18V (36V) firmy Makita DUC353Z, wyposażona w miecz o długości 35 cm i łańcuch, całość pakowana w kartonie. Wersja bez akumulatora i ładowarki.
Piła łańcuchowa DUC353 posiada bezszczotkowy silnik nowej generacji BLDC , wykonana jest w technologii XPT (podwyższona odporność na pył i kurz). Ma możliwość regulacji ilości dawkowania oleju do smarowania łańcucha oraz beznarzędziowy montaż prowadnicy i napinanie łańcucha.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa pilarka łańcuchowa Li-Ion 2x18V [36V] Makita DUC353Z:
- piła łańcuchowa z prowadnicą o długości 35 cm,
- wyposażona w nowy bezszczotkowy silnik prądu stałego serii BLDC,
- piła wyposażona jest wysoce wydajny silnik, wykonana jest w technologii XPT – gwarantującą podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- dzięki systemowi zasilania na 2 akumulatory Li-Ion 18V większa wydajność pracy na jednym naładowaniu,
- pilarka ma możliwość zmiany prędkości łańcucha spustem włącznika,
- nowy system naciągu łańcucha (większa siła docisku, uproszczona regulacja naciągu łańcucha),
- ma możliwość regulacji ilości dawkowania oleju do smarowania łańcucha,
- beznarzędziowy montaż prowadnicy i napinanie łańcucha umożliwiają sprawną regulację łańcucha,
- funkcja anti-Kickback zapobiegający odbiciu prowadnicy podczas cięcia, posiada również szybki hamulec elektryczny,
- przyjazna dla środowiska: o zerowej emisji zanieczyszczeń i bardzo niskim poziomie hałasu,
- lampki ostrzegające przed niskim poziomem naładowania akumulatorów,
- pilarka nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki),
- dostarczana bez akumulatora i ładowarki.
Piła łańcuchowa akumulatorowa Makita DUC353:
- napięcie: 36V (2x18V),
- długość prowadnicy: 35 cm,
- prędkość przesuwu łańcucha: 0-20 m/s,
- podziałka łańcucha: 3/8",
- szerokość rowka: 1,1 mm,
- waga: 4,6 kg.
Wyposażenie piły łańcuchowej Makita DUC353Z:
- prowadnica łańcucha 35cm: 958035611,
- łańcuch tnący: 958291652,
- osłona zespołu tnącego: 419288-5,
- instrukcja obsługi.
Na standardowym wyposażeniu pilarki łańcuchowej nie ma oleju do smarowania łańcucha.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 2x18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 4,8 kg |
| waga bez akumulatora: | 3,3 kg |
| na wyposażeniu: | prowadnica łańcucha 35cm: 958035611, łańcuch tnący: 958291652, osłona zespołu tnącego: 419288-5, |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| długość prowadnicy: | 35 cm |
| prędkość łańcucha: | 0-20 m/s |
| podziałka łańcucha: | 3/8 cala |
| szerokość rowka: | 1,1 mm |
| pojemność zbiornika oleju do łańcucha: | 200 ml |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381832724 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| smarowanie łańcucha: | grawitacyjne |
| masa z opakowaniem: | 4.84 kg |
| długość opakowania: | 53.8 cm |
| szerokość opakowania: | 22.6 cm |
| wysokość opakowania: | 26.7 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
Załączniki GPSR
| Duc353 |
