akumulatorowa piła łańcuchowa 30cm, 36V, Black+Decker [GKC3630L20-QW] 1x2,0Ah, Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:GKC3630L20-QW
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7109 pkt. |
Akumulatorowa pilarka łańcuchowa 36V, Black+Decker GKC3630L20-QW, dostarczana z 1 akumulatorem o pojemności 2,0Ah i ładowarką, pakowana w kartonie.
Piła łańcuchowa posiada prowadnicę o długości 30 cm, pozwala dociąć gałęzie, pnie czy kawałki drewna o szerokości do 30 cm. Jest wyposażona w system automatycznego smarowania łańcucha. Lekka i wyważona konstrukcja oraz komfortowe uchwyty sprawiają, że piła jest bardzo poręczna i łatwa w manewrowaniu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa pilarka łańcuchowa 36V Black+Decker [GKC3630L20-QW]:
- piła łańcuchowa z prowadnicą o długości 30 cm,
- posiada łatwą, beznarzędziową wymianę oraz regulację napięcia łańcucha,
- smarowanie łańcucha automatyczne,
- łańcuch zapobiegający odrzutom,
- zbiornik oleju jest lekko przejrzysty, dzięki czemu można kontrolować jego napełnienie na bieżąco,
- lekka konstrukcja oraz wygodne uchwyty ułatwiają posługiwanie się narzędziem i manewrowanie - pilarka waży jedynie 3,8 kg,
- pilarka dostarczana jest z 1 akumulatorem i ładowarką, pakowana w kartonie.
Parametry techniczne piły łańcuchowej Black&Decker [GKC3630L20-QW]:
- napięcie: 36 V,
- typ akumulatora: Li-Ion,
- długość prowadnicy: 30 cm,
- podziałka łańcucha: 3/8",
- liczba ogniw łańcucha: 45,
- prędkość przesuwu łańcucha: 5 m/s,
- smarowanie łańcucha: automatyczne,
- pojemność zbiornika oleju: 110 ml,
- natężenie hałasu: 92,8 dB,
- druga rękojeść: tak,
- waga: 3,8 kg
Wyposażenie piły łańcuchowej Black&Decker [GKC3630L20-QW]:
- 1 akumulator 36V / 2,0Ah,
- ładowarka,
- prowadnica łańcucha 30 cm,
- łańcuch tnący 30 cm,
- instrukcja obsługi
W standardowym wyposażeniu pilarki łańcuchowej nie ma oleju do smarowania łańcucha.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 36 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| waga kg: | 3,8 kg |
| na wyposażeniu: | 1 akumulator Li-Ion 36V/2,0Ah, ładowarka, prowadnica 30 cm, łańcuch 30 cm, instrukcja obsługi |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| długość prowadnicy: | 30 cm |
| prędkość łańcucha: | 5 m/s |
| podziałka łańcucha: | 3/8 cala |
| pojemność zbiornika oleju do łańcucha: | 110 ml |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 92,8 dB |
| EAN: | 5035048480731 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| smarowanie łańcucha: | grawitacyjne |
| masa z opakowaniem: | 5,33 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
