akumulatorowa piła łańcuchowa 30cm, 2x18V Li-Ion LXT Makita [DUC302Z]
-
Producent:
-
Kod producenta:DUC302Z
851,86zł brutto
692,57zł netto
920,82zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8519 pkt. |
Akumulatorowa pilarka łańcuchowa 2x18V (36V) firmy Makita DUC302Z, wyposażona w miecz o długości 30 cm i łańcuch, całość pakowana w kartonie. Wersja bez akumulatora i ładowarki.
Piła łańcuchowa DUC302 posiada wydajny silnik, wykonana jest w technologii XPT (podwyższona odporność na pył i kurz).
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowa pilarka łańcuchowa Li-Ion 2x18V [36V] Makita DUC302Z:
- piła łańcuchowa z prowadnicą o długości 30 cm,
- piła wyposażona jest wysoce wydajny silnik, wykonana jest w technologii XPT – gwarantującą podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- dzięki systemowi zasilania na 2 akumulatory Li-Ion 18V większa wydajność pracy na jednym naładowaniu,
- nowy system naciągu łańcucha (większa siła docisku, uproszczona regulacja naciągu łańcucha),
- automatyczne smarowanie wydłuża żywotność prowadnicy i łańcucha,
- bez narzędziowy montaż prowadnicy i napinanie łańcucha umożliwiają sprawną regulację łańcucha,
- funkcja anti-Kickback zapobiegający odbiciu prowadnicy podczas cięcia, posiada również szybki hamulec elektryczny,
- duże, gumowe, antypoślizgowe, uchwyty zapewniające pewne trzymanie narzędzia i wygodę przy dłuższym użytkowaniu,
- wziernik kontroli poziomu oleju,
- blokada włącznika zapobiega przypadkowemu uruchomieniu pilarki,
- regulacja wydajności mocowania łańcucha za pomocą śruby nastawczej,
- obsługiwane akumulatory Li-Ion 18V: 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah
- przyjazna dla środowiska: o zerowej emisji zanieczyszczeń i bardzo niskim poziomie hałasu,
- lampki ostrzegające przed niskim poziomem naładowania akumulatorów,
- pilarka nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki),
- dostarczane bez akumulatora i ładowarki
parametry Piły łańcuchowej Makita DUC302:
- napięcie: 36V (2x18V),
- długość prowadnicy: 30 cm,
- prędkość przesuwu łańcucha: 8,3 m/s,
- podziałka łańcucha: 3/8",
- szerokość rowka: 1,3 mm,
- zbiornik oleju do łańcucha: 0,085 l,
- długość całkowita (bez prowadnicy): 316 mm,
- waga: 4,7 kg,
Wyposażenie piły łańcuchowej Makita DUC302Z
Na standardowym wyposażeniu pilarki łańcuchowej nie ma oleju do smarowania łańcucha.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 2x18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 4,7 kg |
| na wyposażeniu: | prowadnica łańcucha 30cm: 958030661, łańcuch tnący: 958492646, osłona zespołu tnącego: 452093-7, |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| długość prowadnicy: | 30 cm |
| prędkość łańcucha: | 8,3 m/s |
| podziałka łańcucha: | 3/8 cala |
| szerokość rowka: | 1,3 mm |
| pojemność zbiornika oleju do łańcucha: | 85 ml |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381670852 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| smarowanie łańcucha: | grawitacyjne |
| masa z opakowaniem: | 4.3 kg |
| długość opakowania: | 42 cm |
| szerokość opakowania: | 27 cm |
| wysokość opakowania: | 23 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
Załączniki GPSR
| Duc302 |
