akumulatorowa piła łańcuchowa Li-Ion 2x18V, wersja 0 [DUC252Z]
-
Producent:
-
Kod producenta:DUC252Z
| Dostawa |
Akumulatorowa pilarka łańcuchowa 2x18V (36V) firmy Makita DUC252Z, wyposażona w miecz o długości 25 cm i łańcuch, całość pakowana w kartonie. Wersja bez akumulatora i ładowarki.
Piła łańcuchowa DUC252Z posiada wydajny silnik, wykonana jest w technologii XPT (podwyższona odporność na pył i kurz).
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowa pilarka łańcuchowa Li-Ion 2x18V [36V] Makita DUC252Z
- piła łańcuchowa z prowadnicą o długości 25 cm
- piła wyposażona jest wysoce wydajny silnik, wykonana jest w technologii XPT – gwarantującą podwyższoną odporność na pył i wilgoć
- dzięki systemowi zasilania na 2 akumulatory Li-Ion 18V większa wydajność pracy na jednym naładowaniu
- nowy system naciągu łańcucha (większa siła docisku, uproszczona regulacja naciągu łańcucha)
- automatyczne smarowanie wydłuża żywotność prowadnicy i łańcucha
- beznarzędziowy montaż prowadnicy i napinanie łańcucha umożliwiają sprawną regulację łańcucha
- funkcja anti-Kickback zapobiegający odbiciu prowadnicy podczas cięcia, posiada również szybki hamulec elektryczny
- duże, gumowe, antypoślizgowe, uchwyty zapewniające pewne trzymanie narzędzia i wygodę przy dłuższym użytkowaniu
- wziernik kontroli poziomu oleju
- blokada włącznika zapobiega przypadkowemu uruchomieniu pilarki
- regulacja wydajności mocowania łańcucha za pomocą śruby nastawczej
- przyjazna dla środowiska: o zerowej emisji zanieczyszczeń i bardzo niskim poziomie hałasu
- lampki ostrzegające przed niskim poziomem naładowania akumulatorów
- akumulator i ładowarka dostępne oddzielnie
Piła łańcuchowa akumulatorowa Makita DUC252Z
- napięcie 36V (2x18V)
- długość miecza (prowadnicy) 25cm
- prędkość przesuwu łańcucha - 8,3 m/s
- podziałka łańcucha 3/8"
- waga 4,6 kg
Wyposażenie piły łańcuchowej Makita DUC252Z
- prowadnica łańcucha 25cm, 168408-5
- łańcuch tnący, 196205-9
- osłona zespołu tnącego, 452093-7
- pilnik, 744003-1
- olej do smarowania zespołu tnącego
Pilarka DUC252Z nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki).
Na standardowym wyposażeniu pilarki łańcuchowej nie ma oleju do smarowania łańcucha.
3 lata gwarancji po zarejestrowaniu na stronie Makita.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 4,6 kg |
| na wyposażeniu: | prowadnica 30cm, łańcuch |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| długość prowadnicy: | 25 cm |
| prędkość łańcucha: | 8,3 m/s |
| podziałka łańcucha: | 3/8 cala |
| szerokość rowka: | 1,3 mm |
| pojemność zbiornika oleju do łańcucha: | 85 ml |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381670784 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| smarowanie łańcucha: | grawitacyjne |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
