akumulatorowa myjka wysokociśnieniowa 40V max Makita [HW001GT201] 2x5,0Ah, Li-Ion, XGT
-
Producent:
-
Kod producenta:HW001GT201
5679,73zł brutto
4617,67zł netto
6454,25zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 56797 pkt. |
Myjka wysokociśnieniowa akumulatorowa 40V max XGT Makita HW001GT201, z 3 trybami pracy, doskonale sprawdzi się do lekkich prac czyszczących, mycia samochodów, maszyn rolniczych, a także do mycia elewacji budynków. Dostarczana jest z 2 akumulatorami o pojemności 5,0 Ah i ładowarką, pakowana w kartonie.
Myjka posiada funkcję samozasysania pozwalającą na doprowadzenie wody nie tylko z kranu, ale także ze zbiornika wody. Jest niezastąpiona w miejscach, w których nie ma dostępu do prądu oraz wody.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa myjka wysokociśnieniowa 40V max XGT Makita [HW001GT201]:
- posiada 3 tryby pracy:
- tryb 1: lekkie prace czyszczące,
- tryb 2: mycie samochodów, maszyn rolniczych,
- tryb 3: mycie elewacji budynków, - funkcja samozasysająca pozwala na doprowadzenie wody nie tylko z kranu, ale także ze zbiornika wody (urządzenie musi znajdować się nie wyżej niż 1 m nad powierzchnią wody),
- jest wyposażona w Technologię Wet Guard zapewniającą wysoką odporność na wodę, pozwalającą na pracę nawet gdy urządzenie jest mokre,
- klasa odporności IPX5 - całkowita ochrona przed strumieniem wody płynącej z różnych kierunków z wydajnością do 12,5 litra na minutę, wodoodporność przy deszczu i zachlapaniu,
- nowa dysza dedykowana do piany posiada zwiększoną wydajność spieniania detergentu,
- myjka posiada teleskopowy uchwyt transportowy oraz koła o średnicy 140 mm umożliwiające przemieszczanie nawet po wyboistej powierzchni,
- w tylnej części obudowy znajduje się pojemnik do przechowywania osprzętu ,
- myjka dostarczana jest z 2 akumulatorami i ładowarką na wyposażeniu.
Parametry techniczne myjki wysokociśnieniowej 40V max Makita [HW001GT201]:
- napięcie zasilania: 40V max XGT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 / 8,0 Ah,
- ciśnienie robocze: 30 - 85 bar,
- maksymalne ciśnienie: 115 bar,
- przepływ wody: 3,0 / 4,2 / 5,5 L / min.,
- maksymalny przepływ powietrza: 7L / min.,
- maksymalna temperatura wody: 40°C,
- poziom ciśnienia akustycznego: 71 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3,2 dB(A),
- wymiary (D x S x W): 344 x 383 x 520 mm,
- waga (EPTA): 8,5 kg
Wyposażenie myjki wysokociśnieniowej Makita [HW001GT201]:
- 2 akumulatory BL4050F (5,0Ah / 40V max XGT),
- ładowarka DC40RB,
- lanca z dyszą rotacyjną [197824-4],
- lanca przedłużająca [191U84-6],
- rękojeść pistoletowa [197842-2],
- dysza "VARIOSPRAY" [1912Y4-1],
- wąż wysokociśnieniowy 5m [126766-5],
- wąż zasysający [1910R1-6],
- złącze węża zasysającego [1910R2-4],
- igła do czyszczenia [197879-9],
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga kg: | 8,5 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory BL4050F (5,0Ah / 40V max XGT), ładowarka DC40RB, lanca z dyszą rotacyjną [197824-4], lanca przedłużająca [191U84-6], rękojeść pistoletowa [197842-2], dysza "VARIOSPRAY" [1912Y4-1], wąż wysokociśnieniowy 5m [126766-5], wąż zasysający [1910R1-6], złącze węża zasysającego [1910R2-4], igła do czyszczenia [197879-9], instrukcja obsługi |
| wymiary: | 344 x 383 x 520 mm |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 71 dB |
| maksymalny przepływ wody: | 330 l/h |
| maksymalna temperatura na dopływie: | 40 °C |
| maksymalne ciśnienie: | 115 bar |
| EAN: | 197050000262 |
| ciśnienie robocze: | 30-85 bar |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| długość opakowania: | 56.5 cm |
| szerokość opakowania: | 39.1 cm |
| wysokość opakowania: | 45.7 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
