Myjka ciśnieniowa akumulatorowa 2x18V DeWalt [DCMPW1600N-XJ] 70/85/110bar
-
Producent:
-
Kod producenta:DCMPW1600N-XJ
1549,00zł brutto
1259,35zł netto
1880,33zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 11
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 15490 pkt. |
Akumulatorowa myjka ciśnieniowa 2x18V DeWalt [DCMPW1600N-XJ], zasilana jest 2 bateriami 18 V XR.
Nie wymaga dostępu do prądu ani wody z sieci wodociągowej, posiada funkcję samozasysania z wiadra lub beczki.
Znakomicie sprawdzi się podczas czyszczenia narzędzi, mycia pojazdów czy sprzątania terenu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa myjka ciśnieniowa DeWalt [DCMPW1600N-XJ]:
- akumulatorowa myjka zasilana 2 bateriami 18 V XR, nie wymaga dostępu do prądu ani wody z sieci wodociągowej,
- posiada funkcję samozasysania, która oznacza, że wodę można pobierać z wiadra lub beczki,
- wyposażona została w pompę aluminiową o wysokiej odporności i trwałości,
- znakomicie sprawdzi się podczas czyszczenia narzędzi, mycia pojazdów i sprzątania terenu,
- bezszczotkowy silnik prądu stałego, który zapewnia dłuższy czas pracy i większą trwałość urządzenia,
- ma 3 tryby ciśnienia: niski (70 barów), wysoki (85 barów), boost (110 barów - max 8min pracy),
- schowek na akcesoria na pokładzie to szybki i łatwy dostęp, oraz mniejsze ryzyko ich zgubienia,
- mocna i trwała konstrukcja klatki zabezpiecza i chroni maszynę przed uderzeniem czy upadkiem, dodatkowo ułatwia jej podnoszenie i przenoszenie,
- wyposażona jest w teleskopowy uchwyt dla ułatwienia transportu i przechowywania,
- czas pracy do 63 minut* (*na jedno ładowanie przy użyciu dwóch akumulatorów DEWALT DCB548 XR FLEXVOLT 12Ah w trybie niskim z dyszą Turbo)
- w tej wersji dostarczana bez akumulatorów i ładowarki w kartonie,
Parametry techniczne myjki ciśnieniowej DeWalt [DCMPW1600]:
- napięcie zasilania: 2 x 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 / 9,0 / 12,0 Ah,
- ciśnienie robocze:
- tryb BOOST: 110 bar,
- tryb wysokiego ciśnienia: 85 bar,
- tryb niskiego ciśnienia: 70 bar,
- maksymalny przepływ wody: 273l / min.
- maksymalne dopuszczalne ciśnienie: 110 bar,
- wymiary (D x S x W): 500 x 400 x 790 mm,
- waga: 16 kg
Wyposażenie myjki ciśnieniowej DeWalt [DCMPW1600N-XJ]:
- wąż ciśnieniowy (6 m)
- pistolet i lanca
- butelka piankowa 0,6L
- zestaw węży samozasysających (3 m)
- dysza turbo/obrotowa
- regulowana dysza (ołówkowa/wentylatorowa).
- filtr wlotu wody
- uniwersalny adapter do węża ogrodowego
- trzpień do czyszczenia końcówki dyszy
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 2x18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 16 kg |
| wymiary: | 500 x 400 x 790 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048795613 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 16.31 kg |
| długość opakowania: | 75.00 cm |
| szerokość opakowania: | 49.00 cm |
| wysokość opakowania: | 40.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
