młotowiertarka SDS+ z odsysaniem, 18V XR, DeWalt [DCH275P2-QW] 2x5,0Ah
-
Producent:
-
Kod producenta:DCH275P2-QW
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 25998 pkt. |
Profesjonalna akumulatorowa młotowiertarka SDS+ 18V XR DeWALT DCH275P2-QW z zintegrowanym systemem odpylającym, w tej wersji dostarczana z dwoma akumulatorami 5,0Ah i ładowarką wielonapięciową oraz dodatkowym, szybkowymiennym uchwytem wiertarskim do wierteł cylindrycznych. Całość pakowana jest w praktycznej i trwałej walizce z tworzywa.
Wyposażona w nowoczesny silnik bezszczotkowy oraz system Perform & Protect zapewniający najniższy w swojej klasie poziomom wibracji, co zwiększa bezpieczeństwo i komfort pracy.
Młotowiertarka posiada 3 funkcje pracy (wiercenie z udarem, wiercenie bez udaru i podkuwanie).
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.AKUMULATOROWA MŁOTOWIERTARKA SDS+ DEWALT [DCH275P2-QW]:
- wyposażona w zintegrowany system odpylający D25303DH,
- posiada 3 tryby pracy: wiercenie, wiercenie z udarem i kucie,
- doskonale sprawdzi się do wiercenia otworów pod kotwy oraz otworów o średnicach od 4mm do 24mm w betonie, murze i cegle,
- szybkowymienny uchwyt SDS+ oraz uchwyt wiertarski umożliwiają szybką zmianę funkcji pracy z podkuwania na wiercenia z udarem (uchwyt SDS+) lub wiercenie bez udaru (uchwyt wiertarski do wierteł cylindrycznych),
- wyposażona jest w bezszczotkowy silnik prądu stałego co zdecydowanie podnosi wydajność pracy na jednym akumulatorze,
- posiada elektroniczne sprzęgło pozwalające na bezpieczną pracę przy wierceniu zwłaszcza wiertłami o większej średnicy,
- wyposażona jest w system Perform & Protect zapewniający najniższy w swojej klasie poziomom wibracji 6,6 m/s2, co zwiększa bezpieczeństwo i komfort pracy narzędziem oraz pozwala na wydłużenie czasu pracy ciągłej operatora,
- ogranicznik głębokości pozwala na ustawienie pożądanej głębokości wiercenia,
- jasna wiązka światła LED z funkcją opóźnionego wyłączenia wpływa korzystnie na oświetlenie miejsca pracy,
- ergonomiczna konstrukcja rękojeści z tylnym uchwytem gumowanym dla lepszej wygody pracy,
- w tej wersji młotowiertarka dostarczana jest z dwoma akumulatorami i ładowarką, pakowana w walizce z tworzywa.
PARAMETRY MŁOTOWIERTARKI DEWALT [DCH275P2-QW]:
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- pojemność akumulatorów: 5,0 Ah,
- energia udaru (pomiar wg EPTA 05/2009): 2,1 J,
- prędkość bez obciążenia: 0-1100 obr./min.,
- częstość udarów: 0-4600 ud./min.,
- maksymalna średnica wiercenia
- w betonie: 24 mm,
- w drewnie: 26 mm,
- w metalu: 13 mm,
- wibracje - wiercenie w betonie z udarem: 6.6 m/s²,
- wymiary (D x S W): 448 x 125 x 278 mm,
- waga z akumulatorem: 4,1 kg
Wyposażenie młotowiertarki SDS+ DeWalt [DCH275P2-QW]:
- 2 akumulatory 5,0Ah,
- ładowarka uniwersalna,
- zintegrowany system odpylający D25303D,
- szybkowymienny uchwyt SDS+
- szybkowymienny uchwyt wiertarski,
- wielopozycyjna rękojeść boczna,
- ogranicznik głębokości,
- zaczep do paska,
- walizka,
- instrukcja obsługi.
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki DeWalt i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy DeWalt wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| energia udaru: | 2,1 J |
| waga z akumulatorem: | 4,1 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory 5,0Ah, ładowarka uniwersalna, zintegrowany system odpylający D25303D, szybkowymienny uchwyt SDS+ szybkowymienny uchwyt wiertarski, wielopozycyjna rękojeść boczna, ogranicznik głębokości, zaczep do paska, walizka, instrukcja obsługi |
| dodatkowy uchwyt wiertarski: | tak |
| częstotliwość udaru: | 0-4600 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 24 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 26 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1100 obr/min |
| typ mocowania : | SDS+ |
| typ udaru: | elektro-pneumatyczny |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| możliwość kucia: | tak |
| wymiary: | 448 x 125 x 278 mm |
| sprzęgło: | tak |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 5035048556542 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 10.16 kg |
| długość opakowania: | 59.00 cm |
| szerokość opakowania: | 13.00 cm |
| wysokość opakowania: | 40.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
Załączniki GPSR
| Dch273 |
| D25303dh Pl A5 290323 |
