akumulatorowa młotowiertarka, 12V Li-Ion, SDS+, Makita [HR140DZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:HR140DZ
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4054 pkt. |
Akumulatorowa młotowiertarka SDS+, 12 V Li-Ion, Makita [HR140DZ] w tej wersji bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Młotowiertarka HR140 posiada dwa tryby pracy: wiercenie oraz wiercenie z udarem. Wyposażona jest w uchwyt narzędziowy SDS+.
Młotwiertarka wykonana w technologii CXT - Compact Extreme Technology - linia narzędzi zasilanych akumulatorem 12 V (10,8 V), którą cechuje duża moc oraz wysoki poziom wytrzymałości konstrukcyjnej.
akumulatorowa młotowiertarka SDS+, 12 V Li-Ion, Makita [HR140DZ]:
- akumulatorowa młotowiertarka SDS+ zasilana akumulatorem 12 V przeznaczona do wiercenia w cegle, betonie i kamieniu,
- dwa tryby pracy: wiercenie oraz wiercenie z udarem,
- wykonana w technologii CXT - Compact Extreme Technology - linia narzędzi zasilanych akumulatorem 12V (10,8 V), którą cechuje duża moc oraz wysoki poziom wytrzymałości konstrukcyjnej,
- bardzo lekka, kompaktowa - doskonała do pracy w trudno dostępnych miejscach,
- wysoka wydajność wiercenia,
- obudowa przekładni pochłaniająca wibracje,
- posiada diodę LED oświetlającą obszar roboczy z funkcją opóźnionego wygaszania,
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki, dostarczana w kartonie.
Parametry młotowiertarki Makita HR140DZ:
- napięcie zasilania: 12 V (10,8 V),
- typ akumulatorów: Li-ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0 - 850 obr/min,
- częstotliwość udarów na biegu jałowym: 0 - 4900 /min,
- maksymalna średnica wiercenia w metalu: 10 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w betonie: 14 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 13 mm,
- energia udaru (EPTA): 1,0 J,
- uchwyt narzędziowy: SDS+,
- wymiary (długość całkowita): 246 mm,
- waga (EPTA): 1,9-2,6 kg.
Wyposażenie młotowiertarki Makita HR140DZ:
- opakowanie: karton,
- uchwyt boczny: 158057-6,
- ogranicznik głębokości: 415486-9,
- Instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 12 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| energia udaru: | 1,0 J |
| waga z akumulatorem: | 2,6 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,9 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt boczny: 158057-6, ogranicznik głębokości: 415486-9, Instrukcja obsługi |
| dodatkowy uchwyt wiertarski: | tak |
| częstotliwość udaru: | 0-4900 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 14 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 13 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 10 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-850 obr/min |
| typ mocowania : | SDS+ |
| wymiary: | 246 mm |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381849050 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | CXT 10,8V / 12V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2.05 kg |
| długość opakowania: | 45 cm |
| szerokość opakowania: | 36 cm |
| wysokość opakowania: | 23 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
Załączniki GPSR
| Hr140d |
