akumulatorowa młotowiertarka SDS+, 2,1J, 40V max XGT, Makita [HR010GD201] 2x2,5Ah
-
Producent:
-
Kod producenta:HR010GD201
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 31121 pkt. |
Profesjonalna, akumulatorowa młotowiertarka SDS+, 40V max XGT Makita HR010GD201, dostarczana z 2 akumulatorami o pojemności 2,5Ah i ładowarką, pakowana w walizce systemowej MAKPAC.
Młotowiertarka wyposażona w uchwyt SDS+ posiada 3 tryby pracy: wiercenie, wiercenie z udarem i kucie. Ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć i obniżony poziom wibracji.
Funkcja AWS - Auto-start Wireless System umożliwia bezprzewodowe połączenie odkurzacza oraz elektronarzędzia za pomocą Bluetooth, dzięki czemu odkurzacz uruchamia się w momencie uruchomienia elektronarzędzia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowa młotowiertarka SDS+, 40V max XGT, Makita [HR010GD201]:
- akumulatorowa młotowiertarka SDS+ serii XGT, przeznaczona do ciężkich zastosowań,
- wyposażona w nowoczesny, bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC,
- wyprodukowana w Technologii XPT, dzięki czemu posiada podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- dzięki zastosowaniu Technologii AVT skutecznie tłumi drgania przenoszone na operatora i redukuje zmęczenie podczas pracy,
- główny uchwyt oraz antywibracyjny uchwyt boczny pochłaniają wibracje,
- posiada funkcję AWS - Auto-start Wireless System, umożliwiający bezprzewodowe połączenie odkurzacza oraz elektronarzędzia za pomocą Bluetooth, dzięki czemu odkurzacz uruchamia się w momencie uruchomienia elektronarzędzia,
- młotowiertarka ma 3 tryby pracy: wiercenie, wiercenie z udarem i kucie,
- wyposażona w regulacja prędkości obrotowej spustem włącznika,
- beznarzędziowa zmiana ustawienia kąta dłuta,
- posiada diodę LED z funkcją opóźnionego wygaszania oświetlającą obszar roboczy,
- obwód ochronny akumulatora chroni przed przeciążeniem, nadmiernym rozładowaniem i przegrzaniem,
- młotowiertarka posiada możliwość zastosowania dostępnych oddzielnie: systemu odsysania i zbierania pyłu DX16 [1911P2-6], zasilania z plecaka zasilającego PDC1200 oraz opcję zastosowania haka do zawieszenia narzędzia [1911K0-5],
- dostarczana z 2 akumulatorami i ładowarką, pakowana w walizce MAKPAC
PARAMETRY TECHNICZNE MŁOTOWIERTARKI 40V MAX XGT MAKITA [HR010GD201]:
- napięcie zasilania: 40V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 / 8,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0 - 1350 obr./min.,
- częstość udarów na biegu jałowym: 0 - 5000 /min.,
- uchwyt narzędzia: SDS+,
- maksymalna średnica wiercenia:
- w drewnie: 26 mm,
- w stali: 13 mm,
- w betonie (wiertło): 20 - 35 mm, - optymalny zakres wiercenia w betonie: 3,2 - 12 mm,
- energia udaru (EPTA): 2,1 J,
- poziom mocy akustycznej: 101 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 93 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji:
- dłutowanie: 7,6 m/s²,
- wiercenie udarowe w betonie: 10,0 m/s² - współczynnik wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 304 x 93 x 223 mm,
- waga bez akumulatora: 2,1 kg,
- waga (z akumulatorem): 2,8 - 4,5 kg,
WYPOSAŻENIE MŁOTOWIERTARKI MAKITA [HR010GD201]:
- 2 akumulatory BL4025 (40V / 2,5 Ah),
- ładowarka DC40RA,
- system odsysania pyłu DX16 [
1911P2-6],
- antywibracyjny uchwyt boczny [122D63-1],
- ogranicznik głębokości [413N42-3],
- walizka MAKPAC typ 4 [821552-6],
- wkład do walizki MAKPAC [8356R1-9],
- instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/HR010G.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/HR010G.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/HR010G.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.5 Ah |
| energia udaru: | 2,1 J |
| waga z akumulatorem: | 2,8 - 4,5 kg |
| waga bez akumulatora: | 2,1 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory BL4025 (40V / 2,5 Ah), ładowarka DC40RA, system odsysania pyłu DX16 [ 1911P2-6], antywibracyjny uchwyt boczny [122D63-1], ogranicznik głębokości [413N42-3], walizka MAKPAC typ 4 [821552-6], wkład do walizki MAKPAC [8356R1-9], instrukcja obsługi |
| dodatkowy uchwyt wiertarski: | nie |
| częstotliwość udaru: | 0-5000 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 20 - 35 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 26 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0 - 1350 obr/min |
| typ mocowania : | SDS+ |
| typ udaru: | elektro-pneumatyczny |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| możliwość kucia: | tak |
| wymiary: | 304 x 93 x 223 mm |
| sprzęgło: | tak |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| natężenie hałasu: | 101 dB |
| EAN: | 0088381782166 |
| system opakowań: | MAKITA MAKPAC |
| stan: | nowy |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 8.5 kg |
| długość opakowania: | 39.5 cm |
| szerokość opakowania: | 29.5 cm |
| wysokość opakowania: | 32.04 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
