Akumulatorowa młotowiertarka SDS+ 18V Li-Ion Stanley [SFMCH900B-XJ] serii V20
-
Producent:
-
Kod producenta:SFMCH900B-XJ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6558 pkt. |
Profesjonalna akumulatorowa młotowiertarka SDS+ 18V Li-Ion firmy Stanley [SFMCH900B-XJ], serii STANLEY FATMAX V20.
W tej wersji bez akumulatorów i ładowarki. Całość pakowana jest w kartonie.
Wygodna wzdłużna budowa z zamkniętą rękojeścią, 3 funkcje pracy (wiercenie z udarem, wiercenie bez udaru i podkuwanie).
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa młotowiertarka SDS+ 18V Li-Ion Stanley [SFMCH900B-XJ]:
- młotowiertarka akumulatorowa wykonana w nowej technologii STANLEY FATMAX V20 Li-Ion zapewnia doskonałą efektywność i wydajność pracy,
- wyposażona jest w bezszczotkowy silnik prądu stałego co zdecydowanie podnosi wydajność pracy na jednym akumulatorze,
- przeznaczona do wiercenia w betonie pełnym wiertłem w zakresie do 22 mm, oraz do lekkich prac takich jak skuwanie tynku czy kafelek,
- 3 tryby pracy: wiercenie, wiercenie z udarem i podkuwani,
- duża częstotliwość udaru znacznie przyśpiesza pracę nawet większymi średnicami,
- system SDS+ umożliwia szybką wymianę wierteł lub dłut,
- 3 stopniowy, diodowy wskaźnik naładowania akumulatora V20 umożliwia kontrolę stanu baterii w dowolnym momencie (akumulator do dokupienia)
- ogranicznik głębokości pozwala na ustawienie pożądanej głębokości wiercenia,
- elektro-pneumatyczny mechanizm udarowy zapewnia wysoką wydajność wiercenia przy kompaktowym rozmiarze,
- ergonomiczna konstrukcja rękojeści z tylnym uchwytem gumowanym dla lepszej wygody pracy,
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki, dostarczana w kartonie.
PARAMETRY MŁOTOWIERTARKI Stanley SFMCH900B-XJ:
- napięcie: 18V,
- technologia akumulatorów: Li-Ion,
- energia udaru: 2,0 J,
- prędkość bez obciążenia: 0-1500 obr/min,
- częstość udarów: 0-5500 ud/min,
- maksymalna średnica wiercenia w betonie: 22 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 30 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w metalu: 13 mm,
- masa: 3 kg,
- wymiary (długość, wysokość, szerokość): 439 x 163 x 330 mm.
Wyposażenie młotowiertarki SDS+ SFMCH900B:
- młotowiertarka SFMCH900,
- uchwyt boczny,
- ogranicznik głębokości,
- karton
Firma Stanley wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie STANLEY.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki Stanley i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Stanley wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| energia udaru: | 2,0 J |
| dodatkowy uchwyt wiertarski: | tak |
| częstotliwość udaru: | 0-5500 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 22 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 30 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1500 obr/min |
| typ mocowania : | SDS+ |
| typ udaru: | elektro-pneumatyczny |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| możliwość kucia: | tak |
| sprzęgło: | tak |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048728581 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | STANLEY FATMAX V20 |
| masa z opakowaniem: | 11.830 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
