Akumulatorowa młotowiertarka SDS+, 18V, 4.0Ah, Black+Decker [BCD900M1K-QW]
-
Producent:
-
Kod producenta:BCD900M1K-QW
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5978 pkt. |
Akumulatorowa młotowiertarka SDS+, 18V, 4.0Ah, Black+Decker [BCD900M1K-QW] w tej wersji z 1 akumulatorem o pojemności 4.0Ah i ładowarką, pakowana w walizce.
Młotowiertarka wyposażona jest w 3 tryby pracy: wiercenia z udarem, wiercenia w drewnie, metalu czy plastiku bez udaru oraz podkuwania w tynku czy cegle i skuwania płytek.
Akumulatorowa młotowiertarka SDS+, 18V, 4.0Ah, Black+Decker [BCD900M1K-QW]
- kompaktowa ergonomiczna konstrukcja zapewniająca dobre wyważenie narzędzia,
- 3 tryby pracy: do wydajnego wiercenia z udarem, wiercenia w drewnie i metalu, lekkiego dłutowania w tynku i płytkach,
- regulowany dodatkowy uchwyt z ogranicznikiem głębokości i gumową osłoną,
- oświetlenie LED,
- solidna obudowa przekładni zapewniająca długą żywotność,
- w tej wersji z 1 akumulatorem i ładowarką, zapakowana w walizkę,
PARAMETRY TECHNICZNE MŁOTOWIERTARKI SDS+ BLACK+DECKER [BCD900M1K-QW]
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- pojemność akumulatorów: 4.0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0 - 1880 obr/min,
- maksymalna średnica wiercenia w metalu: 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w betonie: 18 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 25 mm,
- energia udaru (EPTA): 1.2 J,
- wymiary: 35.5 x 13.3 x 29.8 cm,
- Waga: 4,98 kg,
WYPOSAŻENIE MŁOTOWIERTARKI SDS+ BLACK+DECKER [BCD900M1K-QW]
- 1 akumulator 4.0 Ah,
- ładowarka 2 A,
- wiertło SDS+ 6 mm,
- uchwyt wiertarski kluczykowy z adapterem SDS+ do pracy w trybie bez udaru,
- walizka,
- instrukcja obsługi,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 4.0 Ah |
| energia udaru: | 1,2 J |
| waga kg: | 4,98 kg |
| na wyposażeniu: | 1 akumulator 4.0 Ah, ładowarka 2 A, wiertło SDS+ 6 mm, uchwyt wiertarski kluczykowy z adapterem SDS+ do pracy w trybie bez udaru, walizka, instrukcja obsługi, |
| dodatkowy uchwyt wiertarski: | tak |
| max średnica wiercenia w betonie: | 18 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 25 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1880 obr/min |
| typ mocowania : | SDS+ |
| możliwość kucia: | tak |
| wymiary: | 35.5 x 13.3 x 29.8 cm mm |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 5035048728697 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| masa z opakowaniem: | 5 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
