Akumulatorowa latarka czołowa ZOOM 220 lumenów 5V/1A Scangrip [03.5627]
-
Producent:
-
Kod producenta:03.5627
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1253 pkt. |
Akumulatorowa latarka czołowa ZOOM firmy Scangrip [03.5627] o 3 poziomach mocy 10, 80 i 220 lumenów.
Wyposażona jest w wewnętrzny akumulator o pojemności 2600 mAh i odchylaną głowicę aż do 45°.
Czołówka ma funkcję zoom, która pozwala regulować kąt wiązki w zakresie od 10° do 60°.
Lampa jest przystosowana do trudnych warunków pracy w warsztacie i na placu budowy (stopień ochrony IP54) i odporna na upadki IK07.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowa latarka czołowa ZOOM 220 lumenów firmy Scangrip [03.5627]:
- kompaktowa, akumulatorowa latarka czołowa ZOOM Scangrip zapewnia aż do 220 lumenów,
- lampa oferuje 3 poziomy świecenia: 10 lm, 80 lm i 220 lm,
- 10 lumenów daje wystarczającą ilość światła dla odczytu np. instrukcji obsługi,
- czas pracy dla 220 lumenów to 4,5 godziny, a dla 10 lumenów to 19 godzin,
- funkcja zoom pozwala zbliżać i pomniejszać kąt wiązki w zakresie od 10° do 60°,
- dla kąta wiązki 10° zasięg świecenia to 75m, a dla kąta wiązki 60° zasięg świecenia to 30m,
- głowica lampy jest elastyczna i można ją regulować w zakresie do 45°,
- czołówka jest bardzo lekka, waży nieco ponad 100g,
- zasilana kablem USB,
- posiada regulowany pasek o szerokości 30mm,
- producent daje 2 lata gwarancji,
Parametry techniczne czołówki ZOOM firmy Scangrip [03.5627]:
- źródło światła: SMD LED
- strumień światła: 10, 80, 220 lumenów (3 stopnie regulacji)
- natężenie: 55, 440, 1200 lux (0,5 m)
- kąt wiązki: 10o - 60o
- Współczynnik temperatury barwy CCT: 6500 K
- zakres temperatury pracy: od -10 do +40o
- napięcie pracy: 3,7 V,
- napięcie zasilania: 5 V,
- akumulator wewnętrzny: Li-ion 2600 mAh
- klasa ochrony: IP54/IK07
- wymiary: 78 x 46,3 x 46,6 mm
- waga w opakowaniu: 110 g
W skład zestawu ZOOM Scangrip [03.5627] wchodzą:
- Lampa ZOOM,
- elastyczny pasek
- opakowanie - karton
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 3,7 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 0,11 kg |
| na wyposażeniu: | latarka czołowa, akumulator wew., pasek |
| wymiary: | 78 x 46,3 x 46,6 mm |
| klasa ochrony: | IP54 IP |
| strumień światła: | 10/80/220 lm |
| typ żarówki: | LED |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5708997356272 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.30 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SCANGRIP A/S ul. Rytterhaven 9 5700 Svendborg, Denmark e-mail: scangrip@scangrip.com |
