lampa czołowa, czołówka z regulowanym kątem świecenia 400lm Irimo [L-HEAD-1]
-
Producent:
-
Kod producenta:L-HEAD-1
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1159 pkt. |
Akumulatorowa latarka czołowa SMD LED, 400 lumenów, 3,7V Li-lon, Irimo [L-HEAD-1] z ruchomą głowicą mocowana na głowie za pomocą regulowanych pasków.
Czołówka znakomicie sprawdza się zarówno w warsztatach samochodowych, wycieczkach jak i przy pracy wieczorem kiedy obie ręce muszą być wolne.
Latarka posiada dwa tryby świecenia: tryb jasnego światła białego dając strumień świetlny 400lm i tryb migania koloru czerwonego.
akumulatorowa latarka czołowa SMD LED, 400 lumenów, 3,7V Li-lon, Irimo [L-HEAD-1]:
- akumulatorowa latarka czołowa znakomicie sprawdzająca się w warsztatach samochodowych czy na wycieczkach np. w jaskiniach,
- posiada dwa tryby świecenia: tryb jasnego światła białego dając strumień świetlny 400lm i tryb migania koloru czerwonego,
- latarka mocowana na głowie za pomocą regulowanych pasków,
- głowica latarki w części czołowej mam możliwość pochylenia dla lepszego,
- lampa wyposażona została w mocny magnes neodymowy,
- wyposażona w wydajną technologię SMD LED która zapewnia bardzo dobre oświetlenie miejsca pracy,
Parametry techniczne lampy czołowej Irimo [L-HEAD-1]:
- światło lapy to 1 x SMD LED,
- ma 2 tryby świecenia: białe światło 400lm / czerwone światło migające,
- mocny magnes neodymowy,
- bateria litowa 3,7 V 2200 mAh,
- czas pracy: do 5 godziny,
- temperatura barwowa: 6000ºK,
- klasa ochrony: IP44,
- wskaźnik oddawania barw: CRI> 70,
- certyfikaty: CE-EMC / RoHS / Reach
Zestaw Irimo [L-HEAD-1] zawiera:
- lampa warsztatowa L-HEAD-1,
- kabel do ładowania micro-USB o długości 1 m,
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 3,7 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| na wyposażeniu: | kabel zasilający, |
| klasa ochrony: | IP44 IP |
| strumień światła: | 400 lm |
| typ żarówki: | LED SMD |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 8414909244724 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.213 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
