akumulatorowa latarka czołowa / czołówka, 14,4V/18V, DML800 Makita [DEBDML800] Li-Ion, LXT
-
Producent:
-
Kod producenta:DEBDML800
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2637 pkt. |
Czołówka akumulatorowa 14,4V / 18V DML800 MAKITA DEBDML800 z regulowaną głowicą i adapterem akumulatora, dostarczana bez akumulatora i ładowarki, pakowana w blistrze.
Adapter akumulatora posiada zaczep umożliwiający noszenie na pasku. Latarkę można zamocować na adapterze akumulatora, aby służyła jako lampa.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Latarka akumulatorowa 14,4V/18V DML800 Makita [DEBDML800]:
- latarka czołowa kompatybilna z akumulatorami LXT o napięciu 14,4V i 18V,
- głowica latarki jest regulowana, dzięki czemu można ustawić odpowiedni kąt świecenia,
- po zamocowaniu lampy do adaptera akumulatora można jej używać jako oświetlenie stacjonarne,
- latarka posiada system ochrony akumulatora, który automatycznie wyłącza zasilanie, gdy poziom jego naładowania jest niski,
- adapter akumulatora można nosić na pasku,
- przy zastosowaniu akumulatora o pojemności 5,0 Ah czas pracy wynosi ok. 33 godziny,
- latarka dostarczana jest bez akumulatora i ładowarki, pakowana w blistrze.
Parametry techniczne latarki czołowej DML800 Makita [DEBDML800]:
- napięcie zasilania: 14,4V / 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory:
- 14,4V: 1,3 / 1,5 / 3,0 / 4,0 Ah,
- 18V: 1,3 / 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah, - typ żarówki: LED (1,6 W),
- natężenie światła: 2000 lx,
- czas świecenia akumulatorem 3,0 Ah: ok. 20 godzin,
- wymiary (D x S x W): 151 x 76 x 88 mm,
- waga (EPTA): 0,53 - 0,91 kg
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 0,91 kg |
| waga bez akumulatora: | 0,53 kg |
| wymiary: | 151 x 76 x 88 mm |
| typ żarówki: | LED |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 0088381675710 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
