akumulatorowa latarka budowlana LED 1250 lumenów 14.4V/18V, Makita [DML812]
-
Producent:
-
Kod producenta:DML812
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6235 pkt. |
Latarka budowlana LED, zasilana akumulatorem 14,4V lub 18V Li- Ion Makita model DML812 z 4 trybami świecenia: punktowym, rozproszonym, punktowo-rozproszonym i stroboskopem. W tej wersji bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Regulacja latarki o 90° i hak do podwieszania umożliwia skierowanie światła w wybrany obszar roboczy. Podwyższona odporność na pył i wilgoć XPT pozwala na niezawodne użytkowanie na placu budowy i w terenie przy różnych warunkach atmosferycznych. Duża odległość wiązki światła w trybie punktowym daje widoczność aż do 640m.
Strumień światła do 1250 Lumenów, czas pracy do 10 godzin.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowa latarka budowlana LED, 14,4V/18V Li-lon, Makita [DML812]:
- latarka budowlana LED z 4 trybami świecenia:
- tryb punktowy
- tryb rozproszony
- tryb punktowo-rozproszony
- tryb stroboskopu (z możliwością uruchomienia w każdej chwili, niezależnie od aktualnie używanego trybu świecenia) - przycisk zmiany trybów nie jest zintegrowany z włącznikiem dla większej wygody użytkownika
- latarka posiada światło w barwie białego światła dziennego w temperaturze zbliżonej do 5000 K
- głowica obracana o 90° umożliwia skierowanie światła pod wybranym kątem
- duża odległość wiązki światła w trybie punktowym zapewnia widoczność aż do 640 m
- Technologia XPT zapewnia podwyższoną odporność na pył i wilgoć
- wygodnie umieszczony przycisk włącz/wyłącz
- ergonomiczna rękojeść pokryta elastomerem dla większego komfortu użytkownika
- wyposażona w pasek z hakiem do zawieszenia latarki
- długi czas świecenia - do 10 godzin w trybie punktowym (czas mierzony z akumulatorem BL1860B, którego nie ma na wyposażeniu)
- lampa dostarczana jest w kartonie bez akumulatora i ładowarki
Parametry techniczne lampy budowlanej Makita DML812:
- zasilanie: akumulatorami Li-Ion 14,4V / 18V
- źródło światła:
-tryb punktowy: LED 9 W x 1
-tryb rozproszony: LED 1 W x 16
- barwa światła: białe światło dzienne 5000K
- natężenie światła:
-tryb punktowy: 71000 lx
-tryb rozproszony: 520 lx
-tryb punktowo-rozproszony: 51000 lx
- strumień światła:
-tryb punktowy: 600 lm
-tryb rozproszony: 1000 lm
-tryb punktowo-rozproszony: 1250 lm
- czas świecenia z akumulatorem 3,0 Ah BL1430:
-tryb punktowy: 3 h
-tryb rozproszony: 2,4 h
-tryb punktowo-rozproszony: 1,9 h
- czas świecenia z akumulatorem 6,0 Ah 1860B:
-tryb punktowy: 10 h
-tryb rozproszony: 7,5 h
-tryb punktowo-rozproszony: 6 h
- obsługiwane akumulatory:
14,4V: 1,5Ah; 3,0Ah; 4,0Ah
18V: 1,5Ah; 2,0Ah; 3,0Ah; 4,0Ah; 5,0Ah; 6,0Ah
- Nie współpracuje z akumulatorami BL1411G, BL1413G, BL1415G, BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorami BL1415 (14,4 V / 1,3 Ah) i BL1815 (18 V / 1,3 Ah)
- waga: 0,89 - 1,6 kg
- długość: 313 mm
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 1,6 kg |
| waga bez akumulatora: | 0,89 kg |
| wymiary: | 313 mm |
| strumień światła: | 600-1250 lm |
| typ żarówki: | LED |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381896245 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 5.7 kg |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
