akumulatorowa / sieciowa lampa strefowa LED, 5500 lm, 230V, 14,4V/18V/40V max, Makita [ML010G] Li-lon, LXT/XGT
-
Producent:
-
Kod producenta:ML010G
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 33543 pkt. |
Sieciowo - akumulatorowa lampa budowlana LED, 230V, 14,4V/18V/40V max, Makita ML010G, dostarczana z kablem zasilającym, bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Lampa z regulacją mocy strumienia światła w zakresie 1500-5500 Lumenów zapewnia możliwość doboru optymalnego oświetlenia do wykonywanej pracy. Posiada możliwość dostosowania kąta oświetlenia o 180° w lewo lub prawo oraz oświetlenie 360° powierzchni, co pozwala na oświetlenie wybranego obszaru roboczego.
Konstrukcja samopoziomująca zapobiega upadkowi lampy, nawet w przypadku potrącenia - lampa nie przewróci się nawet po przechyleniu do 80°.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowa lampa strefowa LED, 14,4V/18V/40V max, Makita [ML010G]:
- 3 stopnie ustawienia jasności: 1500 - 3000 - 5500 lumenów,
- lampa daje światło dzienne białe, zbliżone do światła naturalnego - doskonale sprawdza się w przestrzeniach roboczych,
- strefę oświetlenia można ustawić na 360° oraz 180° lewo/prawo, co pozwala na oświetlenie powierzchni roboczej,
- funkcja pamięci pozwala zapamiętać ostatnie ustawienie przed wyłączeniem lampy,
- lampa może być zasilana sieciowo 230V oraz akumulatorami Li-Ion 14,4V / 18V / 40V max, co zapewnia wygodę pracy przewodowej lub bezprzewodowej,
- w trybie zasilania sieciowego 230V można połączyć ze sobą szeregowo do 8 tego typu lamp i w ten sposób oświetlić większy obszar,
- soczewka rozpraszająca światło zapewnia równomierne oświetlenie obszaru roboczego,
- konstrukcja samopoziomująca zapobiega upadkowi lampy, nawet w przypadku potrącenia - lampa nie przewróci się nawet po przechyleniu do 80°,
- lampa wyposażona jest w miejsce na 2 akumulatory - po wyładowaniu jednego akumulatora lampa automatycznie przełącza się na drugi,
- posiada sygnalizację ostrzegającą przed rozładowaniem się akumulatora w postaci diod LED,
- wbudowane zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem akumulatorów,
- zdejmowany kabel zasilający o długości 2,5 metra można odpiąć i przechowywać na obudowie lampy,
- Technologia XPT zapewnia zwiększoną odporność na pył i wilgoć,
- norma szczelności IP54 (tylko przy zasilaniu akumulatorowym),
- wygodne uchwyty transportowe z możliwością założenia łańcucha zabezpieczającego przed kradzieżą,
- pokrywy akumulatorów posiadają otwór na założenie kłódki w celu ochrony przed niepożądanym otwarciem lub kradzieżą,
- odblaski na obudowie ułatwiają zlokalizowanie lampy w ciemnych miejscach,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1411G, BL1413G, BL1415G, BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorami BL1415 (14,4V / 1,3Ah) i BL1815 (18V / 1,3Ah),
- lampa dostarczana jest w kartonie bez akumulatorów i ładowarki.
PARAMETRY TECHNICZNE LAMPY BUDOWLANEJ MAKITA [ML010G]:
- zasilanie:
- sieciowe 230V,
- akumulatory 14,4V / 18V / 40V max, - typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory:
- 14,4V: 1,5 / 3,0 / 4,0 Ah,
- 18V: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- 40V: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 / 8,0 Ah, - natężenie światła: 150 / 300 / 550 lx,
- strumień światła: 1500 / 3000 / 5500 lm,
- maksymalna ilość połączonych lamp: 8,
- stopień ochrony: IP54,
- wymiary (D x S x W): 490 x 490 x 814 mm,
- waga (EPTA): 14,4 - 19,2 kg
WYPOSAŻENIE LAMPY MAKITA [ML010G]:
- kabel zasilający 230V [QY00000093],
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 14,4 - 19,2 kg |
| waga bez akumulatora: | 14 kg |
| na wyposażeniu: | kabel zasilający, instrukcja obsługi |
| wymiary: | 490 x 490 x 814 mm |
| klasa ochrony: | IP54 IP |
| strumień światła: | 1500-5500 lm |
| zasięg świecenia: | 3 m |
| typ żarówki: | LED |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 0088381625043 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 13.9 kg |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
