akumulatorowa lampa strefowa LED, 5 500 lumenów, 14,4V/18V Li-lon, Makita [DML810]
-
Producent:
-
Kod producenta:DML810
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 18963 pkt. |
Akumulatorowa lampa budowlana LED, 14,4V/18V Li- Ion Makita DML810 wyposażona w 202 diody LED o mocy 0,2W z regulacją mocy strumienia światła do 5 500 Lumenów zapewnia optymalny dobór oświetlenia do wykonywanej pracy. Lampa DML810 posiada możliwość dostosowania kąta oświetlenia o 180° w lewo lub prawo oraz oświetlenie 360° powierzchni, co pozwala na oświetlenie wybranego obszaru roboczego.
W tej wersji bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Akumulatorowa lampa strefowa LED, 14,4V/18V Li-lon, Makita [DML810]:
- 3 stopnie ustawienia jasności,
- 202 diody LED o mocy 0,2W na najwyższym stopniu zapewniają 5 500 lumenów światła, na stopniu najniższym 1 500 lumenów,
- zapewnia białe światło o barwie zbliżonej do światła dziennego,
- posiada możliwość dostosowania oświetlanego kąta - 180° w lewo lub w prawo, oraz 360° oświetlając powierzchnię roboczą,
- funkcja pamięci pozwala zapamiętać ostatnie ustawienie przed wyłączeniem urządzenia,
- soczewka rozpraszająca światło zapewnia równomierne oświetlenie obszaru roboczego,
- oświetla obszar do 3 metrów w każdym kierunku,
- konstrukcja samopoziomująca zapobiega upadkowi lampy, nawet w przypadku potrącenia,
- dla zapewnienia oświetlenia większego obszaru można szeregowo połączyć do 8 lamp,
- przeciążeniu urządzenia zapobiega automatyczny wyłącznik,
- zasilana sieciowo 230 V oraz akumulatorami Li-Ion 14,4V / 18V, co zapewnia wygodę pracy przewodowej lub bezprzewodowej, w zależności od warunków,
- posiada sygnalizację ostrzegającą przed rozładowaniem się akumulatora, za pomocą diod LED umieszczonych na górze urządzenia,
- wbudowane zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem akumulatorów,
- wyposażona w miejsce na 2 akumulatory - po wyładowaniu jednego akumulatora lampa automatycznie przełącza się na drugi,
- zdejmowany kabel zasilający o długości 2,5 metra można odpiąć i przechowywać na obudowie lampy,
- odporna na kurz i wodę konstrukcja - stopień ochrony IP54 (tylko przy zasilaniu akumulatorowym),
- wygodne uchwyty transportowe z możliwością założenia łańcucha zabezpieczającego przed kradzieżą,
- posiada miejsce na kłódkę zabezpieczającą pokrywę akumulatorów przed niepożądanym otwarciem,
- odblaski na obudowie ułatwiają zlokalizowanie lampy w ciemnych miejscach,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1411G, BL1413G, BL1415G, BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorami BL1415 (14,4V / 1,3Ah) i BL1815 (18V / 1,3Ah),
- lampa dostarczana jest w kartonie bez akumulatorów i ładowarki.
Parametry techniczne lampy budowlanej Makita DML810:
- zasilanie: akumulatorami Li-Ion 14,4V / 18V
- źródło światła: 202 x LED 0,3W
- natężenie światła:
- niska moc: 150 lx
- średnia moc: 300 lx
- wysoka moc: 550 lx
- strumień światła:
- niska moc: 1500 lm
- średnia moc: 3000 lm
- wysoka moc: 5500 lm
- obsługiwane akumulatory:
- 14,4V: 1,5Ah; 3,0Ah; 4,0Ah
- 18V: 1,5Ah; 2,0Ah; 3,0Ah; 4,0Ah; 5,0Ah; 6,0Ah
- zasilanie: sieciowe 230V / akumulatorowe LI-Ion
- maksymalna ilość połączonych lamp: 8
- temperatura przechowywania: -20°C – 60°C
- temperatura robocza: 0°C – 40°C
- waga: 13,9 - 15,3 kg
- stopień ochrony: IP54
Zestaw Makita [DML810] zawiera:
- lampa budowlana DML810,
- kabel zasilający 230V,
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga kg: | 13,9 kg |
| waga z akumulatorem: | 15,3 kg |
| waga bez akumulatora: | 13,9 kg |
| na wyposażeniu: | kabel zasilający, |
| wymiary: | 420 x 420 x 787 mm |
| klasa ochrony: | IP54 IP |
| strumień światła: | 1500-5500 lm |
| zasięg świecenia: | 3 m |
| typ żarówki: | LED |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381891103 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 13.9 kg |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
