akumulatorowa lampa strefowa LED, 3000 lumenów, 14,4/18V, Makita [DML814]
-
Producent:
-
Kod producenta:DML814
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 16084 pkt. |
Akumulatorowa lampa budowlana teleskopowa LED, 14,4V/18V Makita DML814 wyposażona w trzy niezależnie regulowane reflektory z regulacją mocy strumienia światła do 3000 Lumenów zapewnia optymalny dobór oświetlenia do wykonywanej pracy.
Lampa DML814 posiada możliwość dostosowania kąta oświetlenia, co pozwala na oświetlenie wybranego obszaru roboczego w całości, lub do oświetlenia punktowego..
W tej wersji bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Akumulatorowa lampa strefowa teleskopowa 14,4V/18V Makita [DML814]:
- lampa składa się z 3 niezależnych reflektorów umieszczonych na statywie teleskopowym ze stabilną podstawą,
- została zaprojektowana z myślą o oświetleniu miejsc pracy w najtrudniejszych warunkach,
- 3 niezależnie obrotowe reflektory zapewniają większą wszechstronność - można ustawić wszystkie 3 światła w jednym kierunku, lub ustawić je w trzech różnych kierunkach i pod innym kątem, aby uzyskać oświetlenie punktowe,
- lampa umożliwia 3 ustawienia jasności, na najwyższym stopniu zapewniają 3 000 lumenów światła, na stopniu najniższym 900 lumenów,
- funkcja pamięci pozwala zapamiętać ostatnie ustawienie przed wyłączeniem urządzenia,
- zapewnia białe światło o barwie zbliżonej do światła dziennego,
- posiada sygnalizację ostrzegającą przed rozładowaniem się akumulatora,
- wysokość głowicy teleskopowej wynosi od 1250 mm do 2240 mm,
- odporna na kurz i wodę konstrukcja - stopień ochrony IP55 zapewnia prawie całkowitą pyłoszczelność, jednak w przypadku wody IP55 oznacza, że należy unikać ulewnych deszczy,
- podstawa statywu szybko się rozszerza po naciśnięciu przycisku, co pozwala na szybkie ustawienie, spakowanie i przechowywanie,
- lampa dostarczana jest w kartonie bez akumulatorów i ładowarki.
Parametry techniczne lampy budowlanej Makita [DML814]:
- napięcie zasilania: 14,4V / 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- natężenie światła:
-niska moc: 400 lx,
-średnia moc: 750 lx,
-wysoka moc: 1250 lx, - strumień światła:
-niska moc: 900 lm,
-średnia moc: 1700 lm,
-wysoka moc: 3000 lm, - czas pracy ciągłej:
-niskie natężenie światła: 10 h,
-średnie natężenie światła: 5,5 h,
-duże natężenie światła: 3 h, - wysokość głowicy teleskopowej: 1250 - 2240 mm,
- wymiary (D x S x W): 1080 x 280 x 280 mm,
- waga: 7,1 -7,7 kg,
- stopień ochrony: IP55.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 7,7 kg |
| waga bez akumulatora: | 7,1 kg |
| wymiary: | 1080 x 280 x 280 mm |
| klasa ochrony: | IP55 IP |
| strumień światła: | 900-3000 lm |
| typ żarówki: | LED |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381728614 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 13.9 kg |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
Załączniki GPSR
| Dml814 |
