akumulatorowa lampa robocza ze ściemniaczem COB LED 2000 lumenów, 18V Li-Ion, POWERBANK USB, NOVA 2 CONNECT Scangrip [03.6100C]
-
Producent:
-
Kod producenta:03.6100C
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4472 pkt. |
Ręczna lampa robocza COB LED 12V / 18V NOVA 2 CONNECT Scangrip 03.6100C z funkcją przyciemniania (5 stopni jasności) i wbudowanym powerbankiem z wyjściem USB do ładowania urządzeń mobilnych. Zapewnia wyjątkowo wysoki strumień świetlny 2000 lm. Dostarczana jest bez akumulatorów, ładowarki, zasilacza i adapterów.
Lampa NOVA 2 CONNECT jest kompatybilna wyłącznie z systemem akumulatorowym METABO/CAS 12V 4,0 Ah – 18V 5,2 Ah oraz za pomocą złącza SCANGRIP z wszystkimi innymi akumulatorami 18V wiodących marek elektronarzędzi, takich jak np.: DeWalt, Makita, BOSCH, Fein, Festool, itp. Po zastosowaniu zasilacza SCANGRIP POWER SUPPLY lampa może być zasilana z sieci, zapewniając nieograniczony czas pracy i dostępność światła (zasilacza nie ma w zestawie).
Lampa przystosowana jest do trudnych warunków pracy, jest odporna na wibracje, silne wstrząsy i upadki.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa lampa robocza COB LED 2000 lm, NOVA 2 CONNECT Scangrip [03.6100C]:
- przenośna ręczna lampa akumulatorowa NOVA 2 CONNECT zapewnia wyjątkowo wysoki strumień świetlny 2000 lm,
- przeznaczona dla profesjonalnych użytkowników lampa jest niezwykle smukła, poręczna i kompaktowa,
- lampa robocza NOVA 2 CONNECT jest kompatybilna wyłącznie z systemem akumulatorowym METABO/CAS 12V /4,0Ah – 18V / 5,2Ah oraz za pomocą złącza SCANGRIP z wszystkimi innymi akumulatorami 18V wiodących marek elektronarzędzi, takich jak np.: DeWalt, Makita, BOSCH, Fein, Festool, itp. (adaptery dostępne oddzielnie),
- po zastosowaniu zasilacza SCANGRIP POWER SUPPLY lampa może być zasilana z sieci, zapewniając nieograniczony czas pracy i dostępność światła (zasilacza nie ma w zestawie),
- funkcja przyciemniania umożliwia wybór spośród pięciu różnych trybów oświetlenia,
- lampa przystosowana jest do trudnych warunków pracy, jest odporna na wibracje, silne wstrząsy i upadki,
- regulowana podstawka i wbudowany hak umożliwiają ustawienie bądź powieszenie lampy w różnych pozycjach, aby uzyskać pożądany kąt świecenia,
- lampa posiada wyświetlacz stanu naładowania akumulatora i pozostałego czasu pracy,
- ma wbudowany powerbank USB 5V/1A, który umożliwia ładowanie urządzeń mobilnych,
- lampa dostarczana jest bez akumulatorów, zasilacza i ładowarki.
Parametry techniczne lampy NOVA 2 CONNECT Scangrip [03.6100C]:
- źródło światła: wysokowydajna dioda LED COB,
- strumień światła: 200 - 2000 lumenów (pięć stopni regulacji),
- natężenie światła: 1600 - 16000 lux (0,5 m),
- kąt wiązki: 110°,
- współczynnik temperatury barwy CCT: 6500 K,
- zakres temperatury pracy: od -10 do +40°,
- czas działania z akumulatorem CAS 18V / 5,2Ah:
- strumień światła najniższy: 58 h,
- strumień światła maksymalny: 5,5 h,
- napięcie akumulatorów CAS: 12V / 18V,
- napięcie akumulatorów innych producentów: 18V,
- napięcie zasilacza SCANGRIP POWER SUPPLY: 100-240V AC 50/60 Hz,
- klasa ochrony: IP30,
- ochrona przed uderzeniami: IK07,
- wymiary (D x S x W): 161 x 164 x 78 mm,
- waga: 0,72 kg
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 0,72 kg |
| wymiary: | 161 x 164 x 78 mm |
| klasa ochrony: | IP30 IP |
| strumień światła: | 200-2000 lm |
| typ żarówki: | LED COB |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5708997006719 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.88 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SCANGRIP A/S ul. Rytterhaven 9 5700 Svendborg, Denmark e-mail: scangrip@scangrip.com |
