akumulatorowa lampa robocza/inspekcyjna LED CRI, MULTIMATCH R, Scangrip [03.5658] 1200 lm
-
Producent:
-
Kod producenta:03.5658
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6043 pkt. |
Akumulatorowa lampa robocza / inspekcyjna, serii MULTIMATCH R, Scangrip [03.5658] wyposażona w diodę LED CRI o mocy 1200 lumenów.
MULTIMATCH R posiada unikalną funkcję CCT SCAN, która automatycznie skanuje powierzchnię przedmiotu w całym spektrum temperatury barwowej w zakresie od 2500K do 6500K.
Nowa generacja lamp SCANGRIP dla przemysłu malarskiego jest przeznaczona do dopasowywania kolorów, wykonywania detali i ogólnych prac malarskich.
Znakomicie sprawdzi się również tam, gdzie pomalowana powierzchnia wymaga kontroli.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
akumulatorowa lampa robocza/inspekcyjna LED CRI, serii MULTIMATCH R Scangrip [03.5658]:
- mocna lampa robocza LED do detalowania i kontroli samochodów, zapewniająca moc 1200 lumenów,
- posiada funkcję CCT SCAN odzwierciedlającą całe spektrum temperatur barwowych od 2500K do 6500K,
- w porównaniu z poprzednim modelem nowa lampa MULTIMATCH R posiada unikalną funkcję CCT SCAN, która automatycznie zeskanuje powierzchnię przedmiotu w całym spektrum temperatury barwowej z zakresu od 2500K do 6500K,
- funkcję CCT SCAN można w każdej chwili zablokować, pozwala to na dobranie światła do konkretnego zadania inspekcyjnego,
- lampa MULTIMATCH R to znakomite narzędzie dla profesjonalnego detailera, zapewnia ona możliwość precyzyjnego doboru koloru i wykrycia niedoskonałości,
- lampa robocza jest lekka i ma ergonomiczną konstrukcję zapewniającą dobre mocowanie na statywie,
- wyposażona jest w mocne zintegrowane magnesy umożliwiające łatwy montaż do elementów metalowych,
- lampę można zamontować bezpośredniego na statywie SCANGRIP,
- dodatkowo korzystając ze stojaka na kołach SCANGRIP WHEEL STAND (do dokupienia), lampa MULTIMATCH R może być zamontowana na dolnym wsporniku jako drugie światło oświetlające od dołu,
- system podwójnego oświetlenia zapewnia doskonałe, pozbawione cieni oświetlenie od góry i od dołu podczas pracy z boku samochodu,
- ma wbudowany akumulatorowy power bank z gniazdem USB, który umożliwia ładowanie urządzeń mobilnych,
- 3 lata gwarancji
Parametry techniczne lampy MULTIMATCH R, Scangrip [03.5658] :
- źródło światła: dioda LED CRI
- strumień światła: 120 - 1200 lumenów (pięć stopni regulacji)
- natężenie: 250-2500 lux (0,5 m)
- kąt wiązki: 100°
- współczynnik temperatury barwy CCT: 2500 - 6000 K
- zakres temperatury pracy: od -10 do +40°
- czas działania przy 120 lm: 10 h
- czas ładowania: 3,5 h
- napięcie pracy akumulatora: 3,7 V
- pojemność wewnętrznego akumulatora: 6000 mAh
- ładowarka: telefoniczna 5V/2A
- klasa ochrony: IP67/IK07
- dostarczana z ładowarką,
- wymiary: 155 x 160 x 64 mm
- waga: 0,87 kg
Zakres dostawy Scangrip [03.5658]:
- lampa MULTIMATCH R,
- instrukcja obsługi,
Akcesoria dodatkowe do dokupienia:
- dyfuzor SCANGRIP średni [03.5922],
- statyw SCANGRIP 3m [03.5431],
- stojak na kołach SCANGRIP [03.5682],
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| pojemność akumulatora: | 6.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 0,82 kg |
| klasa ochrony: | IP67 IP |
| strumień światła: | 120-1200 lm |
| typ żarówki: | LED CRI |
| typ baterii : | Li-Ion |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5708997356586 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Scangrip: | 1 rok - STANDARDOWA GWARANCJA. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (scangrip.com/en-gb/contact/3-year-warranty-form) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu. Przedłużonej 3-letniej gwarancji nie podlegają akumulatory. Więcej informacji o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie scangrip.com/en-gb/contact/3-year-warranty-form |
| masa z opakowaniem: | 0.508 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SCANGRIP A/S ul. Rytterhaven 9 5700 Svendborg, Denmark e-mail: scangrip@scangrip.com |
