statyw teleskopowy 1,35-3m do lamp Scangrip TRIPOD [03.5431]
-
Producent:
-
Kod producenta:03.5431
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5436 pkt. |
Statyw do lamp Scangrip TRIPOD model 03.5431 przeznaczony do bezpośredniego montażu reflektorów VEGA LITE, FLOOD LITE i AREA LITE.
Statyw z regulacją wysokości od 1,35m do 3m zapewnia pełną elastyczność w ustawianiu światła roboczego na wymaganą wysokość i kąt. Przeznaczony jest do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.statyw do lamp Scangrip TRIPOD [03.5431]
- statyw przeznaczony do bezpośredniego montażu reflektorów VEGA LITE, FLOOD LITE i AREA LITE bez wspornika
- wykonany z trwałej i solidnej stali malowanej proszkowo
- przeznaczony do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz
- statyw posiada możliwość regulacji wysokości w zakresie od 1,35 do 3 metrów, co pozwala na szybkie ustawienie lampy na żądanej wysokości
- dzięki solidnej konstrukcji statyw SCANGRIP TRIPOD zachowuje stabilność nawet po rozsunięciu na maksymalną wysokość
- w celu zwiększenia bezpieczeństwa przewód lampy można przymocować zaciskami umieszczonymi na każdej z nóg statywu
- posiada niezawodny system blokowania 360o
- nakładka z głębokim na 10 mm stalowym gwintem
Parametry techniczne statywu do lamp Scangrip TRIPOD [03.5431]
- wysokość: 0,14m
- szerokość: 0,145m
- długość: 1,11m
- regulacja wysokości w zakresie: 1,35-3,00m
- waga: 6kg
| waga kg: | 6,0 kg |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5708997354315 |
| zakres regulacji wysokości: | 135-300 cm |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 7.40 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SCANGRIP A/S ul. Rytterhaven 9 5700 Svendborg, Denmark e-mail: scangrip@scangrip.com |
