akumulatorowa lampa LED, 240 lumenów, 14,4V/18V Makita [DEBDML801] Li-Ion, LXT
-
Producent:
-
Kod producenta:DEBDML801
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2818 pkt. |
Akumulatorowa lampa LED, 14,4V/18V Makita DEBDML801 wyposażona w 12 diod LED z 2 stopniową regulacją mocy strumienia światła do 240 Lumenów, w tej wersji bez akumulatora i ładowarki.
Głowica składana, obrotowa o 360° i ustawiana pod 7 kątami umożliwia skierowanie światła pod wybranym kątem. Składany hak umieszczony na głowicy umożliwia zawieszenie lampy w wybranym miejscu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowa lampa LED, 14,4V/18V Li-lon, Makita [DEBDML801]:
- 2 stopnie ustawienia jasności,
- na najwyższym stopniu 12 diod LED zapewnia 240 lumenów światła, 6 diod świecących na stopniu niskim daje 120 lumenów,
- głowica lampy obraca się o 360°,
- składaną głowicę lampy można ustawić pod 7 kątami, co umożliwia skierowanie światła pod wybranym kątem,
- na głowicy został umieszczony składany hak umożliwiający zawieszenie lampy,
- czas pracy: 22 godziny (6 diod LED z BL1830) lub 9 godzin (12 diod LED z BL1830),
- lampa dostarczana jest w kartonie bez akumulatora i ładowarki.
PARAMETRY TECHNICZNE LAMPY MAKITA [DEBDML801]:
- napięcie zasilania: 14,4V / 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- źródło światła: 12 x LED,
- natężenie światła:
- stopień 1: 200 lx,
- stopień 2: 400 lx, - strumień światła:
- stopień 1: 120 lm,
- stopień 2: 240 lm, - waga: 0,64 kg,
- wymiary: 380 x 79 x 116 mm
WYPOSAŻENIE LAMPY MAKITA [DEBDML801]:
- pasek naramienny z haczykiem [GM00001288],
- instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/DML801.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/DML801.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/DML801.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 0,64 kg |
| na wyposażeniu: | pasek naramienny z haczykiem [GM00001288], instrukcja obsługi |
| wymiary: | 380 x 79x 116 mm |
| strumień światła: | 120-240 lm |
| typ żarówki: | LED |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381675727 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 5.7 kg |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
