Akumulatorowa lampa czołowa, 450lm, IR HL450, Milwaukee [4933478587]
-
Producent:
-
Kod producenta:4933478587
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5658 pkt. |
Akumulatorowa lampa czołowa, 450lm, IR HL450, Milwaukee [4933478587]
Lampka czołowa z 4 klipsami montażowymi do kasku budowlanego i regulowanym, antypoślizgowym paskiem zapewnia wygodne dopasowanie.
Modularna konstrukcja z wbudowanym magnesem pozwala używać jej także jako niezależnego źródła światła.
Czołówka oferuje 5 trybów pracy, klasę ochrony IP54 oraz do 14 godzin działania na jednym ładowaniu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa lampa czołowa, 450lm, IR HL450, Milwaukee [4933478587]
- lampka jest wyposażona w 4 klipsy montażowe do mocowania do kasku oraz antypoślizgowy, regulowany pasek, dzięki czemu doskonale przylega do skóry lub włosów,
- modularna budowa lampy pozwala na odłączenie części świecącej od paska i używania jej jako niezależnego źródła światła z możliwością przyczepienia do metalowych powierzchni za pomocą wbudowanego silnego magnesu,
- czołówka posiada 5 trybów pracy: hybrydowy, rozproszony (wysoki/niski) oraz punktowy (wysoki/niski),
- klasa ochrony IP54 chroni urządzenie przed kurzem i kapiącą wodą,
- wbudowany akumulator, ładowany za pomocą dołączonego przewodu, pozwala na działania nawet do 14h (zależnie od wybranego trybu pracy),
- wskaźnik poziomu naładowania akumulatora umożliwia szybką kontrolę stanu baterii,
- przewód posiada metalowe zakończenia oraz został wzmocniony oplotem, dzięki czemu jest odporny na warunki panujące w miejscu pracy,
PARAMETRY TECHNICZNE LAMPY CZOŁOWEJ, IR HL450, MILWAUKEE [4933478587]
- typ akumulatora: Li-ion,
- napięcie akumulatora: 3.7 V,
- złącze ładowania: usb-c,
- klasa szczelności: IP54,
- temperatura barwowa: 4000 K,
- czas ładowania: < 4 h,
- waga: 120 g,
| TRYB PRACY | CZAS ŚWIECENIA (h) | STRUMIEŃ ŚWIETLNY (Lm) |
| HYBRYDOWY | 2,5 | 450 |
| ROZPROSZONY (WYSOKI) | 4 | 250 |
| ROZPROSZONY (NISKI) | 14 | 50 |
| PUNKTOWY (WYSOKI) | 4 | 250 |
| PUNKTOWY (NISKI) | 8 | 100 |
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 3,7 V |
| waga kg: | 0.12 kg |
| klasa ochrony: | 54 IP |
| strumień światła: | 50-450 lm |
| typ baterii : | Li-Ion |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 4058546347802 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.2 kg |
| Gwarancja: | 1 rok gwarancji producenta |
| długość opakowania: | 22.8 cm |
| szerokość opakowania: | 14.3 cm |
| wysokość opakowania: | 7.1 cm |
| cetyfikaty: | https://lenalighting.pl/component/djcatalog2/?format=raw&task=download&fid=40918#.pdf |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 45A 02-146 Warszawa, Polska e-mail: aftersales.cee@tti-emea.com tel.: 24 242 40 04 |
