akumulatorowa lampa budowlana LED, 10 000 lumenów, 14,4V/18V Li-Ion, Makita [DML809]
-
Producent:
-
Kod producenta:DML809
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 17600 pkt. |
Akumulatorowa lampa budowlana LED, 14,4V/18V Li- Ion Makita DML809 wyposażona w 96 diod LED z regulacją mocy strumienia światła do 10 000 Lumenów zapewnia optymalny dobór oświetlenia do wykonywanej pracy. Regulacja lampy w poziomie o 240° pozwala na skierowanie światła w wybrany obszar roboczy.
W tej wersji bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Akumulatorowa lampa budowlana LED, 14,4V/18V Li-lon, Makita [DML809]:
- 3 stopnie ustawienia jasności,
- 96 diod LED na najwyższym stopniu zapewnia 10 000 lumenów światła, na stopniu najniższym 2000 lumenów,
- dzięki funkcji pamięci zapamiętuje ostatni wybrany stopień oświetlenia,
- regulacja w osi poziomej 240° umożliwia skierowanie światła pod wybranym kątem,
- zasilana sieciowo 230 V oraz akumulatorami Li-Ion 14,4V / 18V, co zapewnia wygodę pracy przewodowej lub bezprzewodowej, w zależności od warunków,
- posiada sygnalizację ostrzegającą przed rozładowaniem się akumulatora,
- wyposażona w miejsce na 2 akumulatory - po wyładowaniu jednego akumulatora lampa automatycznie przełącza się na drugi,
- zdejmowany kabel zasilający można przechowywać na obudowie lampy,
- odporna na kurz i wodę konstrukcja - stopień ochrony IP65 (tylko przy zasilaniu akumulatorowym),
- wyposażona w wentylator chłodzący matrycę,
- wygodny uchwyt transportowy,
- posiada jeden, główny włącznik zasilania,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1411G, BL1413G, BL1415G, BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki),
- lampa dostarczana jest w kartonie bez akumulatora i ładowarki.
Parametry techniczne lampy budowlanej Makita DML809:
- zasilanie: akumulatorami Li-Ion 14,4V / 18V
- źródło światła: 96 x LED
- barwa światła: białe światło dzienne (5000K)
- natężenie światła:
- stopień 1: 800 lx
- stopień 2: 1500 lx
- stopień 3: 3800 lx
- strumień światła:
- stopień 1: 2000 lm
- stopień 2: 4000 lm
- stopień 3: 10000 lm
- obsługiwane akumulatory:
- 14,4V: 1,3Ah; 1,5Ah; 3,0Ah; 4,0Ah
- 18V: 1,3AH; 1,5Ah; 2,0Ah; 3,0Ah; 4,0Ah; 5,0Ah; 6,0Ah
- zasilanie: sieciowe 230V / akumulatorowe LI-Ion
- waga: 5,7 - 7 kg
- stopień ochrony: IP65
Zestaw Makita [DML809] zawiera:
- lampa budowlana DML809,
- kabel zasilający 230V,
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga kg: | 5,7 kg |
| waga z akumulatorem: | 7 kg |
| waga bez akumulatora: | 5,7 kg |
| na wyposażeniu: | kabel zasilający, |
| wymiary: | 249 x 370 x 278 mm |
| klasa ochrony: | IP65 IP |
| strumień światła: | 2000-10000 lm |
| typ żarówki: | LED |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381888264 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 5.7 kg |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
