akumulatorowa lampa budowlana 2x18V/40V max, MAKITA [ML009G] Li-Ion, LXT/XGT
-
Producent:
-
Kod producenta:ML009G
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 18955 pkt. |
Akumulatorowa lampa budowlana 2x18V/40V Max LXT/XGT MAKITA ML009G z 96 diodami LED i 3 trybami jasności, dostarczana bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Norma szczelności IP65 (odporność na pył i strumień wody z różnych kierunków) pozwala na pracę nawet w ciężkich, budowlanych warunkach. Regulowane nachylenie głowicy umożliwia skierowanie światła pod wybranym kątem.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Lampa budowlana 2x18V / 40V max XGT, MAKITA [ML009G]:
- lampa budowlana zasilana 2 akumulatorami 18V lub 40V max XGT,
- oferuje 3 stopnie intensywności światła: tryb wysoki - 10 000 lumenów, tryb średni - 4000 lumenów i tryb niski - 2000 lumenów,
- kolor diod LED to światło dzienne białe, które jest zbliżone do światła naturalnego, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w przestrzeniach roboczych,
- przełącznik zapamiętuje poprzednio ustawiony tryb jasności, dzięki czemu wznowienie światła roboczego następuje w tym samym trybie, w którym użytkownik poprzednio wyłączył urządzenie (funkcja pamięci),
- obwód ochronny akumulatora chroni go przed przeciążeniem, nadmiernym rozładowaniem i przegrzaniem,
- regulacja w osi pionowej -30° do 210° umożliwia skierowanie światła pod wybranym kątem,
- norma szczelności IP65 zapewnia odporność na pył i strumień wody (12,5 l/min) lany na obudowę z dowolnej strony,
- lampa posiada składany uchwyt do przenoszenia lub powieszenia,
- lampa dostarczana jest bez akumulatorów i ładowarki.
Lampę można zamontować na statywie typu Tripod GM00002378 dostępnym oddzielnie.
Parametry techniczne lampy akumulatorowej Makita [ML009G]:
- napięcie zasilania: 2x18V / 40V max XGT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory:
- LXT: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- XGT: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 / 8,0 Ah, - strumień światła: 2000 / 4000 / 10 000 lm,
- natężenie światła: 1000 / 1900 / 4300 lx,
- źródło światła: 96 diod LED,
- stopień ochrony: IP65,
- kąt zakresu oscylacji: -30° do 210°,
- wymiary (D x S x W): 248 x 386 x 305 mm,
- waga (EPTA): 6,1 - 9,9 kg
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 6,4-9,9 kg |
| waga bez akumulatora: | 6,1 kg |
| wymiary: | 248 x 386 x 305 mm |
| klasa ochrony: | 65 IP |
| strumień światła: | 2000 / 4000 / 10 000 lm |
| typ żarówki: | LED |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381767521 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
