akumulatorowa lampa budowlana 18V/40V max, MAKITA [ML003G] Li-Ion, LXT/XGT
-
Producent:
-
Kod producenta:ML003G
761,06zł brutto
618,75zł netto
864,84zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7611 pkt. |
Akumulatorowa lampa budowlana 18V/40V Max LXT/XGT MAKITA ML003G z 2 trybami oświetlenia: 450 / 1100 lumenów, dostarczana bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Lampa posiada stopień ochrony IP65, dzięki czemu sprawdzi się nawet w ciężkich, budowlanych warunkach. Głowica regulowana w zakresie 240° umożliwia skierowanie światła pod wybranym kątem.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Lampa budowlana 18V/40V max MAKITA [ML003G]:
- lampa budowlana zasilana akumulatorami 18V lub 40V max XGT,
- oferuje 2 stopnie intensywności światła: tryb wysoki - 1100 lumenów, tryb niski - 450 lumenów,
- ustawienie jasności jest kontrolowane za pomocą jednego przełącznika,
- przełącznik zapamiętuje poprzednio ustawiony tryb jasności, dzięki czemu wznowienie światła roboczego następuje w tym samym trybie, w którym użytkownik poprzednio wyłączył urządzenie (funkcja pamięci),
- regulacja w osi pionowej 240° umożliwia skierowanie światła pod wybranym kątem,
- stopień ochrony IP65 gwarantuje najwyższą odporność na warunki atmosferyczne i działanie wody,
- posiada składany uchwyt do przenoszenia lub powieszenia,
- dostarczana jest bez akumulatora i ładowarki.
Lampę można zamontować na statywie typu Tripod GM00002378 dostępnym oddzielnie.
Parametry techniczne lampy akumulatorowej Makita [ML003G]:
- napięcie zasilania: 18V / 40V max XGT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory:
- LXT: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- XGT: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 Ah, - typ żarówki: LED,
- strumień światła: 450 / 1100 lm,
- stopień ochrony: IP65,
- kąt zakresu oscylacji: 240°,
- czas świecenia z BL4040 (4,0 Ah): 10 / 22 h,
- wymiary (D x S x W): 249 x 298 x 280 mm,
- waga (EPTA): 3,7 - 4,7 kg
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 4,7 kg |
| waga bez akumulatora: | 3,7 kg |
| wymiary: | 249 x 298 x 280 mm |
| klasa ochrony: | 65 IP |
| strumień światła: | 450 / 1100 lm |
| typ żarówki: | LED |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381746632 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
