akumulatorowa kosiarka do trawy 2x18V, 46cm, 60l, Makita [DLM466Z] LXT
-
Producent:
-
Kod producenta:DLM466Z
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 19073 pkt. |
Akumulatorowa kosiarka do trawy 36V (2x18V) Makita DLM466Z, o szerokości koszenia 46 cm i z koszem o pojemności 60L, dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Kosiarka z napędem posiada 3 tryby pracy: koszenie, zbieranie trawy i mulczowanie. Kosiarka wyprodukowana jest w technologii XPT - ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć. Klasa odporności na wodę IPX4.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa, samobieżna kosiarka do trawy z funkcją mulczowania 2x18V Makita [DLM466Z]:
- kosiarka akumulatorowa zasilana 2 akumulatorami 18V,
- posiada nowoczesny bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- wyposażona w Technologię XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- posiada możliwość włączenia trybu obniżonego hałasu - kosiarka utrzymuje stałą prędkość obrotową na poziomie 2500 obr./min. obniżając przy tym poziom dźwięku,
- kosiarka może pracować przez dłuższy czas dzięki 4 portom na akumulatory i przełączanie pomiędzy parami akumulatorów za pomocą przełącznika,
- trzy tryby pracy: cięcie, zbieranie i mulczowanie,
- 2 zębne ostrze przeznaczone jest zarówno do cięcia jak i mulczowania,
- 10-stopniowa centralna regulacja wysokości koszenia ustawiana za pomocą dźwigni w zakresie od 20 do 75 mm,
- płynna regulacja prędkości za pomocą dźwigni,
- kontrola stałej prędkości utrzymuje stałą prędkość pod obciążeniem,
- klasa odporności na wodę IPX4,
- wysokość rączki można regulować w 3 poziomach,
- ma 2 - stopniową regulację wysokości uchwytu, oraz 3 - stopniowy wskaźnik poziomu naładowania akumulatora, osobny dla każdego z 4 akumulatorów
- solidna stalowa obudowa zwiększa wytrzymałość urządzenia,
- szerokie koła na łożyskach kulkowych ułatwiają prowadzenie kosiarki po grząskim lub pagórkowatym terenie,
- kosz na trawę posiada wskaźnik poziomu zapełnienia,
- możliwość przechowywania w pionie pozwala na oszczędność miejsca potrzebnego do przechowywania,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- kosiarka dostarczana jest bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE KOSIARKI DO TRAWY 2X18V MAKITA [DLM466Z]:
- napięcie zasilania: 2 x 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 2500 - 3300 obr./min.,
- prędkość obrotowa noża bez obciążenia: 3300 obr./min.,
- prędkość obrotowa w trybie cichym: 2500 obr./min.,
- szerokość koszenia: 46 cm,
- wysokość koszenia: 20-75 mm,
- regulacja wysokości koszenia: 10-stopniowa,
- obudowa: stalowa,
- pojemność kosza: 60 l,
- poziom mocy akustycznej: 92 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 84 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji: ≤ 2,5 m/s²,
- współczynnik wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- średnica tylnych kół: 20,5 cm,
- średnica przednich kół: 18 cm,
- wymiary (D x S x W):
- podczas pracy: 1270 - 1440 x 535 x 915 - 1115 mm,
- podczas przechowywania bez kosza na trawę: 1050 - 1160 x 535 x 610 - 750 mm, - waga: 22,4–24,8 kg
WYPOSAŻENIE KOSIARKI DO TRAWY MAKITA [DLM466Z]:
- ostrze tnące 46cm [191W86-4],
- kosz na trawę [162D74-4],
- mulczer kpl. [DA00001320],
- klucz nasadowy 17 [782210-8],
- instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/DLM466.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/DLM466.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/DLM466.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 2x18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 22,4–24,8 kg |
| na wyposażeniu: | ostrze tnące 46cm [191W86-4], kosz na trawę [162D74-4], mulczer kpl. [DA00001320], klucz nasadowy 17 [782210-8], instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 2500 - 3300 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 1270 - 1440 x 535 x 915 - 1115 mm |
| wysokość koszenia: | 20-75 mm |
| napęd: | nie |
| pojemność kosza: | 60 l |
| liczba pozycji koszenia: | 10 |
| szerokość koszenia: | 46 cm |
| obudowa: | stalowa |
| opakowanie: | karton |
| wyrzut do kosza: | tak |
| wyrzut boczny: | tak |
| EAN: | 197050010636 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
