akumulatorowa kosiarka do trawy, 2x18V, 2x5,0Ah Li-Ion, 46cm, 60l, Makita [DLM460PT2]
-
Producent:
-
Kod producenta:DLM460PT2
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 28919 pkt. |
Akumulatorowa kosiarka do trawy 2x18V firmy Makita model DLM460PT2 z 2 akumulatorami BL1850B (18 V / 5,0 Ah) i ładowarką DC18RD pozwalającą ładować 2 akumulatory jednocześnie, pakowana w kartonie.
Kosiarka do trawy wyposażona jest w nowej generacji, bezszczotkowy silnik BLDC, stalowy korpus i kosz na trawę 60l. Posiada funkcję cięcia, zbierania i mulczowania.
Kosiarka przeznaczona jest do koszenia ogrodów o powierzchni do 1360 m². Szerokość koszenia 46cm. Regulowana, 10-stopniowa wysokość koszenia w zakresie 20 - 75mm.
akumulatorowa kosiarka do trawy Makita DLM460PT2
- Przyjazna dla środowiska kosiarka akumulatorowa zasilana 2 akumulatorami 18 V
- Pozwala na skoszenie ogrodu o powierzchni od 680 - 1360 m² na jednym naładowaniu dwóch akumulatorów BL1850B
- BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego
- Soft no load - automatycznie redukuje prędkość silnika w zależności od obciążenia dla uzyskania niższego poziomu hałasu
- Tryb obniżonego hałasu - utrzymuje stałą prędkość obrotową na poziomie 2500 obr./min obniżając poziom dźwięku
- Klasa odporności na wodę IPX4
- 10-stopniowa centralna regulacja wysokości koszenia
- Łatwy dostęp do panelu sterowania z włącznikiem głównym, włącznikiem trybu niskiego hałasu oraz wskaźnikiem naładowania akumulatorów
- Solidna stalowa obudowa zwiększa wytrzymałość urządzenia
- Koła na łożyskach kulkowych
- Przycisk blokady przed dziećmi
- Regulacja prędkości obrotowej
- Łagodny rozruch
- 3 funkcje: cięcie, zbieranie i mulczowanie
- 2-zębne ostrze przeznaczone zarówno do cięcia jak i mulczowania
- Dostarczana z 2 akumulatorami BL1850B (18 V / 5,0 Ah) i ładowarką DC18RD pozwalającą ładować 2 akumulatory jednocześnie
Parametry kosiarki do trawy Makita DLM460PT2
- napięcie zasilania: 2x18V (36V)
- typ akumulatorów: Li-ion
- napięcie akumulatorów: 5,0Ah
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah
- szerokość koszenia: 46 cm,
- wysokość koszenia: 20-75 mm
- regulacja wys. kosza: 10-stopniowa,
- prędkość obrotowa noża bez obciążenia: 2500 - 3300 obr./min
- napęd: ręczny,
- obudowa: stalowa,
- pojemność kosza: 60 l,
- waga: 25,3 - 27,6 kg
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 2x18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 27,6 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory BL1850B (18 V / 5,0 Ah); ładowarka DC18RD, kosz na trawę, ostrze tnące [199367-2], klucz oczkowy M17 [782210-8], mulczer [671660001], |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 2500-3300 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 1518 x 532 x 1138 mm |
| wysokość koszenia: | 20-75 mm |
| napęd: | nie |
| pojemność kosza: | 60 l |
| liczba pozycji koszenia: | 10 |
| szerokość koszenia: | 46 cm |
| obudowa: | stalowa |
| opakowanie: | karton |
| wyrzut do kosza: | tak |
| wyrzut boczny: | nie |
| powierzchnia koszenia: | 1360 m² |
| EAN: | 088381866866 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 34.4 kg |
| długość opakowania: | 83.5 cm |
| szerokość opakowania: | 57 cm |
| wysokość opakowania: | 48.3 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
