akumulatorowa kosiarka do trawy 2x18V 2x5.0Ah 38cm 40l Makita [DLM382PT2]
-
Producent:
-
Kod producenta:DLM382PT2
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 17003 pkt. |
Akumulatorowa kosiarka do trawy z mulczowaniem 2x18V Makita model DLM382PT2, w tej wersji z dwoma akumulatorami 5,0Ah i dwugniazdową ładowarką, pakowana w kartonie.
Lekka i zwrotna kosiarka do trawy, z 3 trybami pracy koszenie z koszem i bez kosza, zbieranie trawy oraz opcjonalnie mulczowanie, po dokupieniu przystawki do mulczowania, której nie ma na wyposażeniu standardowym.
Przeznaczona jest do koszenia ogrodów o powierzchni do 560m². Wyprodukowana w technologii XPT, ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć.
Kosiarka jest przyjazna dla środowiska, nie emituje zanieczyszczeń i ma bardzo niski poziom hałasu. Szerokość koszenia 38cm. Regulowana, 13-stopniowa wysokość koszenia w zakresie 25 - 75mm. Kosz na trawę o pojemności 40l.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa kosiarka do trawy z mulczowaniem 2x18V Makita DLM382PT2:
- kosiarka pozwala na skoszenie ogrodu o powierzchni do 560 m² na jednym naładowaniu dwóch akumulatorów Li-Ion BL1850B zasilana 2 akumulatorami 18V
- wykonana jest w technologi XPT ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- wyposażona w łagodny rozruch i hamulec elektryczny,
- 3 funkcje: cięcie, zbieranie i mulczowanie (mulczowanie - opcja, należy dokupić przystawkę, nr katalogowy 412273-7)
- lekka, zwrotna, kosiarka akumulatorowa,
- kosz na trawę ze wskaźnikiem poziomu zapełnienia
- składana rękojeść dla łatwego przechowywania
- posiada mocny korpus z polipropylenu
- przyjazna dla środowiska, o zerowej emisji zanieczyszczeń i bardzo niskim poziomie hałasu
- dostarczana z dwoma akumulatorami wyposażonymi we wskaźnik poziomu naładowania BL1850B (18 V / 5,0 Ah) oraz ładowarką DC18RD (możliwość ładowania 2 akumulatorów jednocześnie)
Parametry kosiarki do trawy Makita DLM382:
- napięcie zasilania: 2x18V (36V),
- typ akumulatorów: Li-ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki),
- szerokość koszenia: 38 cm,
- wysokość koszenia: 25-75 mm,
- regulacja wys. kosza: 13-stopniowa,
- prędkość obrotowa noża bez obciążenia: 3700 obr./min,
- napęd: nie,
- obudowa: polipropylenowa,
- pojemność kosza: 40 l,
- waga: 16,2-16,9 kg.
Wyposażenie kosiarki do trawy Makita DLM382PT2:
- kosz na trawę
- ostrze tnące [191D41-2,196863-1],
- klucz płaski 13 mm.
- 2x akumulator 5,0Ah BL1850B
- ładowarka na dwa akumulatory: DC18RD
W sprzedaży posiadamy również wszystkie części i akcesoria do maszyn akumulatorowych, spalinowych i elektrycznych firmy MAKITA
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 2x18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 16,9 kg |
| waga bez akumulatora: | 14,5 kg |
| na wyposażeniu: | kosz na trawę, ostrze tnące [196863-1], 2x akumulator 5,0Ah BL1850B, ładowarka DC18RD, klucz płaski 13 mm. |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 3700 obr/min |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 1410 x 450 x 1005 mm |
| wysokość koszenia: | 25-75 mm |
| napęd: | nie |
| pojemność kosza: | 40 l |
| liczba pozycji koszenia: | 13 |
| szerokość koszenia: | 38 cm |
| obudowa: | polipropylenowa |
| opakowanie: | karton |
| wyrzut do kosza: | tak |
| wyrzut boczny: | nie |
| powierzchnia koszenia: | 560 m² |
| EAN: | 088381891158 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 22 kg |
| długość opakowania: | 84 cm |
| szerokość opakowania: | 47.7 cm |
| wysokość opakowania: | 39.9 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
Załączniki GPSR
| Dlm382 |
