akumulatorowa kosa do trawy, 40V Max XGT, Makita [UR017GM101] 4,0Ah
-
Producent:
-
Kod producenta:UR017GM101
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 25427 pkt. |
Akumulatorowa kosa do trawy, 40V max XGT, Makita UR017GM101, z uchwytem typu pętla, dostarczana z 1 akumulatorem o pojemności 4,0 Ah i ładowarką, pakowana w kartonie.
3-biegowa kosa do trawy przeznaczona jest do koszenia chwastów, trawy i zarośli. Wyposażona w mocny, bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC oraz w technologię AFT zapewniającą automatyczne wyłączenie narzędzia w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania narzędzia tnącego.
Akumulatorowa kosa do trawy, 40V Max XGT, Makita [UR017GM101]:
- akumulatorowa, 3-biegowa kosa przeznaczona do koszenia trawy, chwastów i zarośli,
- kosa o mocy zbliżonej do kos spalinowych z silnikiem o pojemności 23 cm³,
- wyposażona w mocny, bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- technologia Wet Guard zapewnia wysoką odporność na wodę, co pozwala na pracę nawet wtedy, gdy urządzenie jest mokre,
- klasa izolacji IPX4 (ochrona przed spryskiwaniem i zachlapaniem wodą z różnych kierunków z natężeniem do 10 litrów na minutę),
- wyposażona jest w AFT - Active Feedback Sensing - automatyczne wyłączenie narzędzia w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania narzędzia tnącego (tzw. kick-back),
- z technologią ADT - Automatic Torque Drive Technology - automatycznie dostosowuje prędkość oraz moment obrotowy podczas pracy,
- wyposażona jest w przycisk włącz/wyłącz z funkcją automatycznego wyłączania,
- posiada 3-stopniową, elektroniczną regulację prędkości obrotowej,
- hamulec elektryczny oraz łagodny rozruch,
- obudowa przekładni wykonana z aluminium,
- kosa posiada wygodny uchwyt typu pętla,
- umieszczenie silnika w górnej części urządzenia sprawia, że jego wyważenie jest zbliżone do wyważenia urządzenia spalinowego,
- posiada przycisk obrotów wstecznych (powolne, lewe obroty w celu samooczyszczenia narzędzia tnącego),
- istnieje możliwość zastosowania noża tnącego o wymiarach 230 x 25,4 mm, 2 żyłkowej głowicy tnącej lub głowicy tnącej z nożami z tworzywa,
- obwód ochronny akumulatora chroni przed przeciążeniem, nadmiernym rozładowaniem i przegrzaniem,
- kosa dostarczana jest z trójzębną głowicą tnącą 255 mm, z 1 akumulatorem i ładowarką, pakowana w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE KOSY DO TRAWY MAKITA [UR017GM101]:
- napięcie zasilania: 40V max XGT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 Ah,
- prędkość obrotów na biegu jałowym:
- 1 bieg: 3500 obr./min.,
- 2 bieg: 5300 obr./min.,
- 3 bieg: 6500 obr./min. - szerokość cięcia: 230 - 330 mm,
- gwint wrzeciona: M10 x 1,25 LH,
- typ uchwytu: L (pętla),
- średnica żyłki nylonowej: 2,0 mm,
- poziom mocy akustycznej: 94,1 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 82,2 dB(A),
- współczynnik hałasu: 1,5 - 3 dB(A),
- poziom wibracji:
- głowica żyłkowa: ≤ 2,5 m/s²,
- 2-zębny nóż tnący: ≤ 2,5 m/s²,
- głowica z 3 nożami z poliamidu: ≤ 2,5 m/s² - współczynnik wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 1792 x 362 x 265 mm,
- waga bez akumulatora: 3,5 kg,
- waga z akumulatorem: 4,2- 4,8 kg
WYPOSAŻENIE KOSY DO TRAWY MAKITA [UR017GM101]:
- 1 akumulator BL4040 (40V max XGT / 4,0Ah),
- ładowarka DC40RC,
- głowica tnąca 255 mm [198383-1],
- osłona ostrza [1911X4-8],
- klucz montażowy 16 -17 mm [783013-3],
- klucz imbusowy 4 mm [783202-0],
- torba na akcesoria [831304-7],
- instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/UR017G.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/UR017G.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/UR017G.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 4.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 4,2 - 4,8 kg |
| waga bez akumulatora: | 3,5 kg |
| na wyposażeniu: | 1 akumulator BL4040 (40V max XGT / 4,0Ah), ładowarka DC40RC, głowica tnąca 255 mm [198383-1], osłona ostrza [1911X4-8], klucz montażowy 16 -17 mm [783013-3], klucz imbusowy 4 mm [783202-0], torba na akcesoria [831304-7], instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-3500 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-5300 obr/min |
| prędkość obrotowa na III biegu: | 0-6500 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 1792 x 362 x 265 mm |
| szerokość koszenia: | 23 - 33 cm |
| gwint wrzeciona: | M10 x 1,25 LH |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 94,1 dB |
| EAN: | 088381779524 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 9.000 kg |
| długość opakowania: | 187 cm |
| szerokość opakowania: | 18.8 cm |
| wysokość opakowania: | 23.1 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
