akumulatorowa kosa do trawy 40V Max Makita [UR008GM101] 4,0Ah, Li-Ion, XGT
-
Producent:
-
Kod producenta:UR008GM101
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 29261 pkt. |
Akumulatorowa kosa do trawy Makita UR008GM101 z serii 40V max XGT, w tej wersji dostarczana z 1 akumulatorem o pojemności 4,0Ah i ładowarką, pakowana w kartonie.
3-biegowa kosa do trawy o mocy zbliżonej do kos spalinowych z silnikiem o pojemności 30 cm³. Przeznaczona jest do koszenia chwastów, trawy i zarośli. Wyposażona w mocny, bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC oraz w technologię AFT zapewniającą automatyczne wyłączenie narzędzia w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania narzędzia tnącego. Z wygodnym uchwytem typu pętla.
Akumulatorowa kosa do trawy 40V Max Makita [UR008GM101]:
- akumulatorowa, 3-biegowa kosa do trawy z nowej serii XGT 40V max przeznaczona do koszenia trawy, chwastów i zarośli,
- wyposażona w mocny, bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- o mocy zbliżonej do kos spalinowych z silnikiem o pojemności 30 cm³,
- technologia Wet Guard zapewnia wysoką odporność na wodę, co pozwala na pracę nawet wtedy, gdy urządzenie jest mokre,
- wyposażona jest w AFT - Active Feedback Sensing - automatyczne wyłączenie narzędzia w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania narzędzia tnącego (tzw. kick-back),
- z technologią ADT - Automatic Torque Drive Technology - automatycznie dostosowuje prędkość oraz moment obrotowy podczas pracy,
- wyposażona jest w przycisk włącz/wyłącz z funkcją automatycznego wyłączania,
- posiada 3-stopniową, elektroniczną regulację prędkości obrotowej,
- hamulec elektryczny oraz łagodny rozruch,
- obudowa przekładni wykonana z aluminium,
- kosa posiada wygodny uchwyt typu pętla,
- umieszczenie silnika w górnej części urządzenia sprawia, że jego wyważenie jest zbliżone do wyważenia urządzenia spalinowego,
- posiada przycisk obrotów wstecznych (powolne, lewe obroty w celu samooczyszczenia narzędzia tnącego),
- wyposażona jest w standardową osłonę narzędzia tnącego,
- do kosy można zastosować 2 żyłkową głowicę tnącą lub głowicę tnącą z nożami z tworzywa (o średnicy cięcia 255 lub 305 mm),
- nie współpracuje z nożem tnącym,
- w tej wersji kosa dostarczana jest z 1 akumulatorem i ładowarką, pakowany w kartonie.
Parametry techniczne kosy do trawy Makita [UR008GM101]:
- napięcie zasilania: 40V max XGT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- pojemność akumulatora: 4,0 Ah,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 Ah,
- prędkość obrotów na biegu jałowym:
- 1 bieg: 0 - 4000 obr./min,
- 2 bieg: 0 - 4600 obr./min,
- 3 bieg: 0 - 5000 obr./min,
- tryb ADT: 3500 - 5500 obr./min,
- szerokość cięcia: 43 cm,
- gwint wrzeciona: M10 x 1,25 LH,
- wymiary (długość całkowita): 1828 mm,
- waga (EPTA): 5,0 - 5,7 kg
Wyposażenie kosy do trawy Makita [UR008GM101]:
- 1 akumulator BL4040 (40 V max / 4,0 Ah) [191B26-6],
- ładowarka DC40RA XGT [191E07-8],
- 2-żyłkowa głowica tnąca [197993-1],
- osłona ostrza do DUR369A [191B54-1],
- pas barkowy,
- klucz imbusowy 4 [783202-0],
- klucz nasadowy 17 [782238-6],
- torba na zestaw kluczy [831304-7],
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 4.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 5,7 kg |
| waga bez akumulatora: | 5,0 kg |
| na wyposażeniu: | 1 akumulator BL4040 (40 V max / 4,0 Ah) [191B26-6], ładowarka DC40RA XGT [191E07-8], 2-żyłkowa głowica tnąca [197993-1], osłona ostrza do DUR369A [191B54-1], pas barkowy, klucz imbusowy 4 [783202-0], klucz nasadowy 17 [782238-6], torba na zestaw kluczy [831304-7], instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-4000 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-4600 obr/min |
| prędkość obrotowa na III biegu: | 0-5000 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł. 1828 mm |
| szerokość koszenia: | 43 cm |
| gwint wrzeciona: | M10 x 1,25 LH |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381750301 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| długość opakowania: | 191.3 cm |
| szerokość opakowania: | 18 cm |
| wysokość opakowania: | 23.4 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
