akumulatorowa kosa do trawy 40V Max Makita [UR006GM102] 4,0Ah, Li-Ion, XGT
-
Producent:
-
Kod producenta:UR006GM102
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 30342 pkt. |
Akumulatorowa kosa do trawy 40V max XGT Makita UR006GM102, dostarczana z 1 akumulatorem o pojemności 4,0 Ah i ładowarką, pakowana w kartonie.
3-biegowa kosa do trawy przeznaczona jest do koszenia chwastów, trawy i zarośli. Wyposażona w mocny, bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC oraz w technologię AFT zapewniającą automatyczne wyłączenie narzędzia w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania narzędzia tnącego. Posiada wygodny, asymetryczny uchwyt typu kierownica z włącznikiem spustowym.
Akumulatorowa kosa do trawy 40V Max Makita [UR006GM102]:
- akumulatorowa, 3-biegowa kosa do trawy z nowej serii XGT 40V max przeznaczona do koszenia trawy, chwastów i zarośli,
- wyposażona w mocny, bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- technologia Wet Guard zapewnia wysoką odporność na wodę, co pozwala na pracę nawet wtedy, gdy urządzenie jest mokre,
- wyposażona jest w AFT - Active Feedback Sensing - automatyczne wyłączenie narzędzia w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania narzędzia tnącego (tzw. kick-back),
- z technologią ADT - Automatic Torque Drive Technology - automatycznie dostosowuje prędkość oraz moment obrotowy podczas pracy,
- kontrola stałej prędkości automatycznie dostarcza dodatkową moc do silnika, aby utrzymać prędkość pod obciążeniem,
- wyposażona jest w przycisk włącz/wyłącz z funkcją automatycznego wyłączania,
- hamulec elektryczny oraz łagodny rozruch,
- obwód ochronny akumulatora chroni go przed przeciążeniem, nadmiernym rozładowaniem i przegrzaniem,
- kosa posiada wygodny, asymetryczny uchwyt typu kierownica z włącznikiem spustowym,
- posiada przycisk obrotów wstecznych (powolne, lewe obroty w celu samooczyszczenia narzędzia tnącego),
- istnieje możliwość zastosowania noża tnącego (2, 3 oraz 4 zębnego) o wymiarach 255 x 25,4 mm, 2 żyłkowej głowicy tnącej lub głowicy tnącej z nożami z tworzywa (o średnicy cięcia 255 lub 305 mm),
- kosa dostarczana jest z 1 akumulatorem i ładowarką, pakowana w kartonie.
Parametry techniczne kosy do trawy Makita [UR006GM102]:
- napięcie zasilania: 40V max XGT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 Ah,
- prędkość obrotów na biegu jałowym:
- 1 bieg: 0 - 4600 obr./min.,
- 2 bieg: 0 - 5500 obr./min.,
- 3 bieg: 0 - 7000 obr./min., - szerokość cięcia: 255 - 430 mm,
- gwint wrzeciona: M10 x 1,25 LH,
- poziom mocy akustycznej: 88,4 - 95,4 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 77 - 82,9 dB(A),
- poziom wibracji: ≦ 2,5 m/s²,
- współczynnik wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 1815 x 677 x 540 mm,
- waga (EPTA): 5,7 - 6,8 kg
Wyposażenie kosy do trawy Makita [UR006GM102]:
- 1 akumulator BL4040 (4,0 Ah / 40V max XGT),
- ładowarka DC40RA,
- klucz imbusowy 4 [783202-0],
- klucz nasadowy 17 [782238-6],
- torba na zestaw kluczy [831304-7],
- 2-żyłkowa głowica tnąca [197993-1],
- głowica tnąca z nożami z tworzywa [126642-3],
- osłona narzędzia tnącego 430mm [191B54-1],
- 2 zębny nóż tnący 255mm [198345-9],
- uprząż [122A37-4],
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 4.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 6,8 kg |
| waga bez akumulatora: | 5,7 kg |
| na wyposażeniu: | 1 akumulator BL4040 (4,0 Ah / 40V max XGT), ładowarka DC40RA, klucz imbusowy 4 [783202-0], klucz nasadowy 17 [782238-6], torba na zestaw kluczy [831304-7], 2-żyłkowa głowica tnąca [197993-1], głowica tnąca z nożami z tworzywa [126642-3], osłona narzędzia tnącego 430mm [191B54-1], 2 zębny nóż tnący 255mm [198345-9], uprząż [122A37-4], instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-4600 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-5500 obr/min |
| prędkość obrotowa na III biegu: | 0-7000 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 1815 x 677 x 540 mm |
| szerokość koszenia: | 255 - 430 cm |
| gwint wrzeciona: | M10 x 1,25 LH |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 88,4 - 95,4 dB |
| EAN: | 088381772594 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| długość opakowania: | 191.3 cm |
| szerokość opakowania: | 18 cm |
| wysokość opakowania: | 23.4 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
