Akumulatorowa kosa do trawy 40V Max Makita [UR003GZ01] Li-Ion, XGT
-
Producent:
-
Kod producenta:UR003GZ01
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 27,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 16729 pkt. |
Akumulatorowa kosa do trawy Makita UR003GZ01 z serii 40V max XGT, dostarczana bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
3-biegowa kosa do trawy przeznaczona jest do koszenia chwastów, trawy i zarośli. Wyposażona w mocny, bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC oraz w technologię AFT zapewniającą automatyczne wyłączenie narzędzia w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania narzędzia tnącego. Posiada wygodny uchwyt typu pętla z włącznikiem spustowym.
Akumulatorowa kosa do trawy 40V Max Makita [UR003GZ01]:
- akumulatorowa, 3-biegowa kosa do trawy z nowej serii XGT 40V max przeznaczona do koszenia trawy, chwastów i zarośli,
- wyposażona w mocny, bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- wykonana w technologii XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- wysoka odporność na wodę umożliwia pracę nawet wtedy, gdy urządzenie jest mokre,
- wyposażone w technologię AFT - Active Feedback Sensing - automatyczne wyłączenie narzędzia w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania narzędzia tnącego (tzw. kick-back),
- z technologią ADT - Automatic Torque Drive Technology - automatycznie dostosowuje prędkość oraz moment obrotowy podczas pracy,
- wyposażona jest w przycisk włącz/wyłącz z funkcją automatycznego wyłączania,,
- posiada 3-stopniową, elektroniczną regulację prędkości obrotowej,
- hamulec elektryczny oraz łagodny rozruch,
- obudowa przekładni wykonana z aluminium,
- kosa posiada wygodny uchwyt typu pętla z włącznikiem spustowym,
- posiada przycisk obrotów wstecznych (powolne, lewe obroty w celu samooczyszczenia narzędzia tnącego),
- istnieje możliwość zastosowania noża tnącego o wymiarach 230 x 25,4 mm, 2 żyłkowej głowicy tnącej lub głowicy tnącej z nożami z tworzywa,
- wyposażone w wygodny uchwyt typu pętla,
- kosa dostarczana jest bez akumulatora i ładowarki.
Parametry techniczne kosy do trawy Makita [UR003GZ01]:
- napięcie zasilania: 40V max XGT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 Ah,
- prędkość obrotów na biegu jałowym:
- 1 bieg: 0 - 3500 obr./min,
- 2 bieg: 0 - 5300 obr./min,
- 3 bieg: 0 - 6500 obr./min,
- tryb ADT: 3500 - 6500 obr./min, - szerokość cięcia: 35 cm,
- gwint wrzeciona: M10 x 1,25 LH,
- wymiary (długość całkowita): 1829 mm,
- waga (EPTA): 4,1 - 4,7 kg,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 4,7 kg |
| waga bez akumulatora: | 4,1 kg |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-3500 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-5300 obr/min |
| prędkość obrotowa na III biegu: | 0-6500 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł. 1829 mm |
| szerokość koszenia: | 35 cm |
| gwint wrzeciona: | M10 x 1,25 LH |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381740005 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 7.3 kg |
| długość opakowania: | 183.9 cm |
| szerokość opakowania: | 18 cm |
| wysokość opakowania: | 23.4 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
