akumulatorowa kosa do trawy 2x40V Max Makita [UR012GZ06] Li-Ion, XGT
-
Producent:
-
Kod producenta:UR012GZ06
3492,43zł brutto
2839,37zł netto
3968,67zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 34924 pkt. |
Akumulatorowa kosa do trawy 2 x 40V Makita UR012GZ06 z serii XGT, dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
3-biegowa kosa do trawy przeznaczona jest do koszenia chwastów, trawy, zarośli i poszycia. Wyposażona w mocny, bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC oraz w technologię AFT zapewniającą automatyczne wyłączenie narzędzia w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania narzędzia tnącego. Posiada wygodny uchwyt typu kierownica z włącznikiem spustowym.
Akumulatorowa kosa do trawy 2 x 40V Max Makita [UR012GZ06]:
- akumulatorowa, 3-biegowa kosa do trawy zasilana 2 akumulatorami Li-ion 40 V max XGT o mocy zbliżonej do kos spalinowych z silnikiem o pojemności 40 cm³
- przeznaczona do koszenia trawy, chwastów, zarośli i poszycia,
- wyposażona w mocny, bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- wykonana w technologii Wet Guard, zapewniającej wysoką odporność na wodę i pozwalającej na użytkowanie urządzenia nawet w momencie kiedy jest mokre,
- wyposażone w technologię AFT - Active Feedback Sensing - automatyczne wyłączenie narzędzia w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania narzędzia tnącego (tzw. kick-back),
- z technologią ADT - Automatic Torque Drive Technology - automatycznie dostosowuje prędkość oraz moment obrotowy podczas pracy,
- wyposażona jest w przycisk włącz/wyłącz z funkcją automatycznego wyłączania,,
- posiada 3-stopniową, elektroniczną regulację prędkości obrotowej,
- hamulec elektryczny oraz łagodny rozruch,
- obudowa przekładni wykonana z aluminium,
- kosa posiada wygodny, asymetryczny uchwyt typu kierownica z włącznikiem spustowym,
- wyposażona jest w standardową osłonę narzędzia tnącego,
- posiada przycisk obrotów wstecznych (powolne, lewe obroty w celu samooczyszczenia narzędzia tnącego),
- umieszczenie silnika w górnej części kosy sprawia, że jej wyważenie jest zbliżone do wyważenia urządzenia spalinowego,
- istnieje możliwość zamocowania 4 zębnego noża tnącego o wymiarach 255 x 25,4 mm, 2 i 3 zębnego noża tnącego o wymiarach 305 x 25,4 mm, 2 żyłkowej głowicy tnącej (o średnicy cięcia 480 mm) lub głowicy tnącej z nożami z tworzywa (o średnicy cięcia 305 mm),
- kosa dostarczana jest bez akumulatora i ładowarki.
PARAMETRY TECHNICZNE KOSY DO TRAWY MAKITA [UR012GZ06]:
- napięcie zasilania: 40V max XGT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 Ah,
- prędkość obrotów na biegu jałowym:
- 1 bieg: 0 - 3500 obr./min.,
- 2 bieg: 0 - 5000 obr./min.,
- 3 bieg: 0 - 6800 obr./min.,
- tryb ADT: 3500 - 6800 obr./min., - szerokość cięcia: 25,5 - 48 cm,
- gwint wrzeciona: M10 x 1,25 LH,
- typ uchwytu: kierownica (U),
- poziom ciśnienia akustycznego: 79,9 - 84,3 dB(A),
- wymiary (D x S x W): 1790 x 680 x 590 mm,
- waga bez akumulatorów: 6,3 kg,
- waga z akumulatorami: 8,0 - 10,5 kg
WYPOSAŻENIE AKUMULATOROWEJ KOSY DO TRAWY 2x40V Makita [UR012GZ06]:
- głowica tnąca (noże poliamid) [199868-0],
- 2-żyłkowa głowica tnąca [
199884-2],
- 2 zębny nóż tnący 305 x 25,4 mm [195624-5],
- osłona narzędzia tnącego kpl. [459147-1],
- uprząż [199378-7],
- klucz nasadowy 17 [782238-6],
- klucz imbusowy 4 [783202-0],
- klucz imbusowy 5 [783217-7],
- torba na zestaw kluczy [831304-7],
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 8,0 - 10,5 kg |
| waga bez akumulatora: | 6,3 kg |
| na wyposażeniu: | głowica tnąca (noże poliamid) [199868-0], 2-żyłkowa głowica tnąca [ 199884-2 ], 2 zębny nóż tnący 305 x 25,4 mm [195624-5], osłona narzędzia tnącego kpl. [459147-1], uprząż [199378-7], klucz nasadowy 17 [782238-6], klucz imbusowy 4 [783202-0], klucz imbusowy 5 [783217-7], torba na zestaw kluczy [831304-7], instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-3500 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-5000 obr/min |
| prędkość obrotowa na III biegu: | 0-6800 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 1790 x 680 x 590 mm |
| szerokość koszenia: | 25,5 - 48 cm |
| gwint wrzeciona: | M10 x 1,25 LH |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 0088381772600 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 12.55 kg |
| długość opakowania: | 185 cm |
| szerokość opakowania: | 27.8 cm |
| wysokość opakowania: | 23.4 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
