Akumulatorowa kosa do trawy 2x40V Max Makita [UR012GZ02] Li-Ion, XGT
-
Producent:
-
Kod producenta:UR012GZ02
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 34924 pkt. |
Akumulatorowa kosa do trawy 2 x 40V Makita UR012GZ02 z serii XGT, dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
3-biegowa kosa do trawy przeznaczona jest do koszenia chwastów, trawy, zarośli i poszycia. Wyposażona w mocny, bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC oraz w technologię AFT zapewniającą automatyczne wyłączenie narzędzia w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania narzędzia tnącego. Posiada wygodny uchwyt typu kierownica z włącznikiem spustowym.
Akumulatorowa kosa do trawy 2 x 40V Max Makita [UR012GZ02]:
- akumulatorowa, 3-biegowa kosa do trawy zasilana 2 akumulatorami Li-ion 40 V max XGT o mocy zbliżonej do kos spalinowych z silnikiem o pojemności 40 cm³
- przeznaczona do koszenia trawy, chwastów, zarośli i poszycia,
- wyposażona w mocny, bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- wykonana w technologii Wet Guard, zapewniającej wysoką odporność na wodę i pozwalającej na użytkowanie urządzenia nawet w momencie kiedy jest mokre,
- wyposażone w technologię AFT - Active Feedback Sensing - automatyczne wyłączenie narzędzia w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania narzędzia tnącego (tzw. kick-back),
- z technologią ADT - Automatic Torque Drive Technology - automatycznie dostosowuje prędkość oraz moment obrotowy podczas pracy,
- wyposażona jest w przycisk włącz/wyłącz z funkcją automatycznego wyłączania,,
- posiada 3-stopniową, elektroniczną regulację prędkości obrotowej,
- hamulec elektryczny oraz łagodny rozruch,
- obudowa przekładni wykonana z aluminium,
- kosa posiada wygodny, asymetryczny uchwyt typu kierownica z włącznikiem spustowym,
- wyposażona jest w standardową osłonę narzędzia tnącego,
- posiada przycisk obrotów wstecznych (powolne, lewe obroty w celu samooczyszczenia narzędzia tnącego),
- umieszczenie silnika w górnej części kosy sprawia, że jej wyważenie jest zbliżone do wyważenia urządzenia spalinowego,
- istnieje możliwość zamocowania 4 zębnego noża tnącego o wymiarach 255 x 25,4 mm, 2 i 3 zębnego noża tnącego o wymiarach 305 x 25,4 mm, 2 żyłkowej głowicy tnącej (o średnicy cięcia 480 mm) lub głowicy tnącej z nożami z tworzywa (o średnicy cięcia 305 mm),
- kosa dostarczana jest bez akumulatora i ładowarki.
Parametry techniczne kosy do trawy Makita [UR012GZ02]:
- napięcie zasilania: 40V max XGT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 Ah,
- prędkość obrotów na biegu jałowym:
- 1 bieg: 0 - 3500 obr./min,
- 2 bieg: 0 - 5000 obr./min,
- 3 bieg: 0 - 6800 obr./min,
- tryb ADT: 3500 - 6800 obr./min, - szerokość cięcia: 48 cm,
- gwint wrzeciona: M10 x 1,25 LH,
- wymiary (długość całkowita): 1829 mm,
- waga (EPTA): 8,0 - 9,3 kg
Wyposażenie akumulatorowej kosy do trawy 2x40V Makita [UR012GZ02]:
- głowica tnąca (noże poliamid): [199868-0],
- 2-żyłkowa głowica tnąca,
- 2 zębny nóż tnący 305 X 25,4 mm,
- osłona narzędzia tnącego kpl.,
- klucz nasadowy 17: [782238-6],
- klucz imbusowy 4: [783202-0],
- klucz imbusowy 5: [783217-7],
- torba na zestaw kluczy: [831304-7],
- uprząż,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 9,3 kg |
| waga bez akumulatora: | 8,0 kg |
| na wyposażeniu: | głowica tnąca (noże poliamid): [199868-0], 2-żyłkowa głowica tnąca, 2 zębny nóż tnący 305 X 25,4 mm, osłona narzędzia tnącego kpl., klucz nasadowy 17: [782238-6], klucz imbusowy 4: [783202-0], klucz imbusowy 5: [783217-7], torba na zestaw kluczy: [831304-7], uprząż, instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-3500 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-5000 obr/min |
| prędkość obrotowa na III biegu: | 0-6800 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł. 1829 mm |
| szerokość koszenia: | 48 cm |
| gwint wrzeciona: | M10 x 1,25 LH |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381750400 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 12.55 kg |
| długość opakowania: | 185 cm |
| szerokość opakowania: | 27.8 cm |
| wysokość opakowania: | 23.4 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
