akumulatorowa kompaktowa wkrętarka/zakrętarka udarowa, LXT, 1/4'', 18V, Makita [DTD158Z]
-
Producent:
-
Kod producenta:DTD158Z
418,23zł brutto
340,03zł netto
466,07zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4182 pkt. |
Akumulatorowa zakrętarka udarowa 1/4" 18V MAKITA [DTD158Z], z momentem obrotowym 170 Nm, dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Zakrętarka udarowa wyposażona jest w wydajny, bezszczotkowy silnik BLDC i regulację prędkości obrotowej. Wyprodukowana została w technologii XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć.
Akumulatorowa kompaktowa wkrętarka/zakrętarka udarowa, LXT, 1/4'', 18V, Makita [DTD158Z]
- wyposażona w BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego,
- wykonana w technologii XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższona odporność na pył i wilgoć,
- regulacja prędkości obrotowej oraz częstotliwości udarów odbywa się przy pomocy spustu włącznika,
- aluminiowa obudowa przekładni poprawia jej trwałość,
- maksymalny moment obrotowy wynosi 170 Nm,
- zakrętarka posiada szybkomocujący uchwyt narzędzia 1/4",
- obroty w prawo / lewo,
- ergonomicznie zaprojektowana rękojeść pokryta elastomerem,
- system ochrony akumulatora automatycznie wyłącza zasilanie, gdy poziom jego naładowania jest niski,
- hamulec elektryczny zapewniający maksymalną wydajność i większe bezpieczeństwo operatora,
- zakrętarka wyposażona jest w diodę LED z funkcją opóźnionego wygaszania oświetlającą obszar roboczy,
- zakrętarka dostarczana jest bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE ZAKRĘTARKI UDAROWEJ MAKITA [DTD158Z]
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 / 9,0 / 12,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0 - 3400 obr./min,
- częstość udarów na biegu jałowym: 0 - 3600 obr./min,
- śruby standardowe: M5 - M16,
- śruby maszynowe: M4 - M8,
- śruba o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie: M5 - M14,
- maksymalny moment obrotowy: 170 Nm,
- uchwyt narzędzia sześciokątny: 1/4",
- poziom mocy akustycznej: 105 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 97 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji, wkręcanie z udarem: 10,9 m/s²,
- tolerancja drgań (współczynnik K), 2,0 m/s²,
-
wymiary (D x S x W): 125 x 81 x 251 mm,
- waga z akumulatorem: 1,3 - 1,6 kg,
- waga bez akumulatora: 0,90 kg,
- długość całkowita: 125 mm
WYPOSAŻENIE ZAKRĘTARKI UDAROWEJ MAKITA [DTD158Z]
- uchwyt do mocowania na pasku: [346317-0],
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 1,3 - 1,6 kg |
| waga bez akumulatora: | 0,90 kg |
| częstotliwość udaru: | 0 - 3600 udar/min |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0 - 3400 obr/min |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| typ udaru: | mechaniczny |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 125 x 81 x 251 mm |
| max moment obrotowy : | 170 Nm |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 105 dB |
| EAN: | 0197050018793 |
| stan: | nowy |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| instrukcja obsługi: | https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/DTD158.pdf |
| dokumenty: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| cetyfikaty: | https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/DTD158.pdf |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
Załączniki GPSR
| Safety Instructions Eu3 |
