akumulatorowa kątowa wkrętarka udarowa 1/4" Makita [TL064DZ] 12V max (10,8V), Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:TL064DZ
543,90zł brutto
442,20zł netto
569,00zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5439 pkt. |
Akumulatorowa kątowa wkrętarka udarowa 10,8V (12V max) Makita TL064DZ z uchwytem sześciokątnym 1/4", w tej wersji dostarczana bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Przeznaczona jest do profesjonalnych prac montażowych w miejscach trudno dostępnych - wysokość głowicy wkrętarki to tylko 53 mm. Doskonale zastępuje grzechotkę i klucze ręczne - maksymalny moment obrotowy wynosi 60 Nm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowa kątowa wkrętarka udarowa 1/4", 12V max (10,8V) Makita [TL064DZ]:
- kątowa wkrętarka udarowa przeznaczona jest do wkręcania śrub i wkrętów w drewnie, metalu i tworzywach sztucznych,
- wykonana w technologii CXT - Compact Extreme Technology, kompatybilna jest z serią akumulatorów 10,8V (12V Max) wyróżniających się ergonomią, większą trwałością i wytrzymałością,
- wyposażona w głowicę o wysokości tylko 53 mm umożliwiającą dostęp do wkrętów nawet w trudno dostępnych miejscach,
- znakomicie zastępuje grzechotkę i wszelkie klucze ręczne - maksymalny moment obrotowy to 60 Nm,
- posiada duży, wygodnie umieszczony włącznik,
- przycisk zmiany kierunku obrotów został umieszczony w wygodnym miejscu
- ergonomiczna gumowana rękojeść i niewielka waga dają większą kontrolę i poprawiają komfort pracy,
- miejsce pracy podświetla dioda LED z funkcją opóźnionego wygaszania,
- wkrętarka wyposażona jest również we fluorescencyjny pierścień,
- dostarczana jest bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Dane techniczne kątowej wkrętarki udarowej Makita [TL064DZ]:
- napięcie zasilania: 10,8V (12V max),
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah,
- typ mocowania: sześciokątny 1/4",
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0 - 2000 obr./min.,
- częstość udarów na biegu jałowym: 0 - 3000 /min.,
- wkręty do metalu: M4 - M8,
- śruby standardowe: M4 - M12,
- śruby o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie: M4 - M8,
- maksymalny moment obrotowy: 60 Nm,
- wymiary - długość całkowita: 361 mm,
- waga (EPTA): 1,2 - 1,6 kg
Wyposażenie kątowej wkrętarki udarowej Makita [TL064DZ]:
- uchwyt do zawieszenia na pasku,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 1,6 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,2 kg |
| na wyposażeniu: | zaczep do paska, instrukcja obsługi |
| częstotliwość udaru: | 0-3000 udar/min |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-2000 obr/min |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| typ udaru: | mechaniczny |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | dł. 361 mm |
| max moment obrotowy : | 60 Nm |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381840538 |
| stan: | nowy |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | CXT 10,8V / 12V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 1.3 kg |
| długość opakowania: | 42 cm |
| szerokość opakowania: | 11 cm |
| wysokość opakowania: | 39 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
