akumulatorowa hydrauliczna prasa do kabli, 18V, 31mm, Makita [DTC301ZK] LXT
-
Producent:
-
Kod producenta:DTC301ZK
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 116231 pkt. |
Akumulatorowa, hydrauliczna prasa do kabli 18V Makita DTC301ZK, o zdolności zaciskania w zakresie 6 do 400 mm², dostarczana bez akumulatora i ładowarki, pakowana w walizce z tworzywa.
Zaciskarka do kabli przeznaczona jest do zaciskania końcówek na przewodach elektrycznych o dużej średnicy. Jest wyposażona w funkcję automatycznego powrotu, którą można wyłączyć w razie potrzeby. Dioda LED z funkcją opóźnionego wygaszania oświetla obszar roboczy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowa prasa hydrauliczna do kabli 18V, 31mm, Makita [DTC301ZK]:
- hydrauliczna prasa przeznaczona do zaciskania końcówek na przewodach elektrycznych o dużej średnicy,
- posiada funkcję automatycznego powrotu - siłownik automatycznie cofa się do pierwotnej pozycji po zakończeniu operacji zaciskania,
- funkcję funkcji automatycznego powrotu można wyłączyć,
- blokada spustu minimalizuje możliwość przypadkowego uruchomienia podczas transportu,
- wbudowane światło LED z funkcją opóźnionego wygaszania oświetla obszar roboczy,
- dwukomponentowy, miękki uchwyt umożliwia wygną pracę,
- prasa do przewodów dostarczana jest bez akumulatora i ładowarki, pakowana w walizce.
PARAMETRY TECHNICZNE AKUMULATOROWEJ PRASY DO KABLI 18V MAKITA [DTC301ZK]:
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- zdolność zaciskania miedzi: ø19,5 (300 mm²),
- zdolność zaciskania aluminium: ø19,5 (300 mm²),
- moc wyjściowa: 120 kN,
- długość skoku tłoka: 31 mm,
- wymiary (D x S x W): 415 x 92 x 346 mm,
- waga bez akumulatora: 6,4 kg,
- waga z akumulatorem: 6,8 - 7,1 kg
WYPOSAŻENIE PRASY HYDRAULICZNEJ DO KABLI MAKITA [DTC301ZK]:
- walizka z tworzywa,
- instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/DTC301.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/DTC301.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/DTC301.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 6,8 - 7,1 kg |
| waga bez akumulatora: | 6,4 kg |
| na wyposażeniu: | walizka z tworzywa, instrukcja obsługi |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 415 x 92 x 346 mm |
| max średnica cięcia: | 31 mm |
| opakowanie: | walizka z tworzywa |
| EAN: | 197050006967 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
