akumulatorowa gwoździarka gazowa do betonu 15-40mm, 7,2V, Makita [GN420CLSE] 2x1,5Ah
-
Producent:
-
Kod producenta:GN420CLSE
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 35798 pkt. |
Akumulatorowa gwoździarka na gaz do gwoździ 15-40mm, 7,2V, Makita GN420CLSE, dostarczana z 2 akumulatorami o pojemności 1,5 Ah i ładowarką, pakowana w walizce transportowej.
Gwoździarka gazowo-akumulatorowa przeznaczona jest między innymi do montażu profili przy budowie ścianek działowych i sufitów podwieszanych, uchwytów instalacyjnych, koryt kablowych, rurek osłonowych i uchwytów oraz listew do twardych podłoży takich jak beton czy stal. Umożliwia wbijanie gwoździ o długości od 15 mm do 40 mm, oferuje nawet 4000 strzałów na jednym naładowaniu akumulatora.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowa gwoździarka na gaz do betonu 7,2V, Makita [GN420CLSE]:
- lekka i łatwa w użyciu gwoździarka łącząca technologię gazową z zasilaniem akumulatorowym,
- zapewnia swobodę pracy bez konieczności używania kompresora i węży, co znacząco zwiększa komfort pracy szczególnie na wysokościach i w ciasnych pomieszczeniach,
- została zaprojektowana między innymi do montażu profili przy budowie ścianek działowych i sufitów podwieszanych, uchwytów instalacyjnych, koryt kablowych, rurek osłonowych i uchwytów oraz listew do twardych podłoży takich jak beton czy stal,
- dzięki zastosowaniu technologii gazowej posiada siłę wbijania porównywalną z urządzeniami pneumatycznymi, zachowując przy tym pełną mobilność na placu budowy,
- umożliwia wbijanie gwoździ o długości od 15 mm do 40 mm,
- oferuje dużą wydajność pracy - nawet 4000 strzałów na jednym naładowaniu akumulatora,
- wąska końcówka stykowa umożliwia precyzyjne dotarcie do trudno dostępnych miejsc (np. blisko narożników),
- beznarzędziowa regulacja głębokości wbijania pozwala na błyskawiczne dostosowanie siły wbicia do twardości materiału,
- sekwencyjny tryb wbijania zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa na placu budowy,
- wbudowane światło LED z funkcją opóźnionego wygaszania ułatwia pracę w niedoświetlonych miejscach,
- ergonomiczna rękojeść pokryta elastomerem zapewnia pewny chwyt i redukuje zmęczenie operatora podczas długotrwałej pracy,
- wskaźnik LED informuje o stanie naładowania akumulatora oraz konieczności przeprowadzenia konserwacji,
- praktyczny uchwyt pozwalana zawieszenie gwoździarki na pasie monterskim lub drabinie,
- gwoździarka dostarczana jest z 2 akumulatorami i ładowarką, pakowana w walizce transportowej.
PARAMETRY TECHNICZNE GWOŹDZIARKI DO BETONU MAKITA [GN420CLSE]:
- napięcie zasilające: 7,2V,
- pojemność akumulatora: 1,5 Ah,
- tryb pracy: sekwencyjny,
- średnica gwoździ: 2,6 - 3,1 mm,
- długość gwoździ: 13 - 40 mm,
- kąt pochylenia magazynka: 90°,
- pojemność magazynka: 20 / 40 gwoździ,
- poziom mocy akustycznej: 100 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 96 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji: 3,5 m/s²,
- tolerancja wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 315 x 108 x 390 mm,
- waga z akumulatorem: 3,6 - 3,8 kg
WYPOSAŻENIE GWOŹDZIARKI MAKITA [GN420CLSE]:
- 2 akumulatory BL0715 (7,2V / 1,5 Ah),
- ładowarka DC10WA,
- klucz imbusowy 4 [783230-5],
- walizka transportowa [821512-8],
- instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/GN420C.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/GN420C.pdf
https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/Lithium-Ion%20Battery%20Safety%20Information.pdf
Zasady bezpieczeństwa: https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/GN420C.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 7,2 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 1.5 Ah |
| waga bez akumulatora: | 3,6 - 3,8 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory BL0715 (7,2V / 1,5 Ah), ładowarka DC10WA, klucz imbusowy 4 [783230-5], walizka transportowa [821512-8], instrukcja obsługi |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 315 x 108 x 390 mm |
| długość gwoździ : | 15-40 mm |
| kąt pochylenia magazynku: | 0 stopni |
| średnica gwoździ: | 3,6 - 3,8 mm |
| tryb pracy : | sekwencyjny |
| max pojemność magazynka: | 20 / 40 szt |
| opakowanie: | walizka z tworzywa |
| natężenie hałasu: | 100 dB |
| EAN: | 088381635868 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 7.95 kg |
| długość opakowania: | 52 cm |
| szerokość opakowania: | 44 cm |
| wysokość opakowania: | 14 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
