akumulatorowa gwoździarka, 18V, 2x5.0Ah, DeWalt [DCN693P2-QW]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCN693P2-QW
| Dostawa |
Akumulatorowa, dwubiegowa gwoździarka do łączników ciesielskich, Li-Ion 18V DeWALT model DCN693P2, z 2 akumulatorami DCB184 o pojemności 5,0Ah na wyposażeniu, pakowana w praktycznej walizce z tworzywa. Posiada 12 miesięczną gwarancję.
Gwoździarka DCN693P2 przeznaczona do wbijania gwoździ o długości 35, 40, 50 i 60mm. Na pierwszym biegu: 35 i 40mm, na drugim biegu biegu: 50 i 60mm, idealne rozwiązanie przy pracach łączeniowych różnych elementów drewnianych za pomocą perforowanych łączników ciesielskich.
Wysoka wydajność - niskie koszty eksploatacji - wygoda przy pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
akumulatorowa gwoździarka bezszczotkowa 18V Li-lon DeWalt DCN693P2:
- gwoździarka akumulatorowa XR Li-Ion 18 V z wydajnym silnikiem bezszczotkowym przeznaczona do łączenia drewna konstrukcyjnego za pomocą perforowanych łączników ciesielskich,
- wyposażona została w celownik, który umożliwia dokładne, bezpieczne i szybkie pozycjonowanie narzędzia w otworze łącznika perforowanego zapewnia 100% skuteczność,
- 2 biegi regulujące prędkość wbijania gwoździ o różnych długościach - optymalizuje pracę gwoździarki umożliwiając wydajną prace gwoździami w zakresie 35 do 60 mm,
- wydłużony czas pracy, szybsza reakcja, mniejszy odrzut i większa wytrzymałość podczas wbijania krótszych gwoździ,
- gwoździarka wbija z łatwością gwoździe pierścieniowe o długości 35-40mm (na pierwszym biegu) i 50-60mm (na drugim biegu),
- sekwencyjny tryb pracy pozwala na precyzyjne wbijanie gwoździ a tryb zderzakowy umożliwia uzyskiwanie dużych prędkości pracy,
- nie gazowy lecz mechaniczny napęd zapewnia skuteczne funkcjonowanie utrzymując stałe parametry pracy w zakresie temperatur pomiędzy -20 a 50°C oraz ogranicza konieczność częstego czyszczenia,
- doskonałe parametry dotyczące wibracji i hałasu - najlepsza ochrona użytkownika,
- magazynek na gwoździe pod katem 33° daje możliwość stosowania odpowiednich gwoździ na taśmie papierowej,
- odwracalny hak do zawieszania na pasie roboczym - wygoda użytkowania w warunkach budowlanych,
- głębokość wbijania gwoździ jest łatwo ustawiana,
- lepsza widoczność pola pracy i większa trwałość urządzenia,
- brak uszkodzeń powierzchni obrabianej przez wyzwalacz kontaktowy,
- ergonomiczna budowa,
- oszczędności w eksploatacji dzięki usunięciu napędu gazowego,
- beznarzędziowe usuwanie zacięć mechanizmu pozwala na minimalizację przestojów,
- użytkownik może załączyć blokadę wyzwalacza kontaktowego żeby zapobiec niezamierzonemu wystrzeleniu gwoździarki,
- urządzenie jest zabezpieczone przed przypadkowym strzałem przy pustym magazynku - bezpieczeństwo operatora,
Wyposażenie gwoździarki DeWalt DCN693P2:
- 1 x gwoździarka DCN693,
- 2 x akumulator 18V Li-Ion 5,0Ah,
- 1 x ładowarka wielonapięciowa,
- odwracalny hak na pasek,
- mocny kufer transportowy
parametry techniczne gwoździarki DCN693:
- napięcie zasilające: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 3,0Ah / 4,0Ah / 5,0Ah / 6,0Ah / 9,0Ah / 12,0Ah,
- średnica gwoździ: 4,0 mm,
- długość gwoździ: 40, 50, 60 mm,
- kąt pochylenia gwoździ: 33º,
- pojemność magazynka: 27 szt.,
- napełniania magazynka: od tyłu,
- tryb pracy: dotykowy i sekwencyjny,
- wymiary (dł x szer x wys): 345 x 125 x 338 mm,
- waga: 3,61 kg,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 4,1 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory 18V o pojemności 5,0Ah [DCB184]; ładowarka wielkonapięciowa [DCB115], odwracalny hak do paska, nakładka nie zostawiająca śladów na materiale, walizka, |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | dł 345 x szer 125 x wys 338 mm |
| długość gwoździ : | 35-60 mm |
| kąt pochylenia magazynku: | 33 stopnie |
| średnica gwoździ: | 4,0 mm |
| napełnianie magazynku: | ładowanie od tyłu |
| energia uderzenia: | 105 J |
| tryb pracy : |
|
| max pojemność magazynka: | 55 szt |
| liczba biegów: | 2 |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 5035048468463 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| masa z opakowaniem: | 8.09 kg |
| Gwarancja: | 1 rok gwarancji producenta |
| długość opakowania: | 46.50 cm |
| szerokość opakowania: | 17.00 cm |
| wysokość opakowania: | 38.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
