akumulatorowa frezarko - wycinarka górnowrzecionowa, 18V, 6mm, Makita [DRT52Z] LXT
-
Producent:
-
Kod producenta:DRT52Z
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4379 pkt. |
Akumulatorowa, uniwersalna górnowrzecionowa frezarko - wycinarka, 18V, Makita DRT52Z, kompatybilna z frezami z mocowaniem o średnicy 6 mm, dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Wyposażona jest w wydajny, bezszczotkowy silnik BLDC, wyprodukowana w Technologii XPT, zapewniającej podwyższoną odporność na pył i wilgoć.
Lekka i kompaktowa frezarko-wycinarka, doskonale sprawdzi się np. do wykonywania zdobień w profilach drewnianych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa frezarko - wycinarka górnowrzecionowa, 18V, Makita [DRT52Z]:
- lekka i kompaktowa frezarko-wycinarka przeznaczona do wyrównywania i profilowania cięcia drewna, czy oklein, doskonale sprawdzi się do wykonywania zdobień w profilach drewnianych,
- frezarka jest odpowiednikiem sieciowego modelu 3711,
- kompatybilna z narzędziami z trzpieniem mocującym o średnicy 6 mm,
- wyposażona jest w wytrzymały silnik bezszczotkowy BLDC,
- wyprodukowana w Technologii XPT, zapewniającej podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- posiada funkcję łagodnego rozruchu i anty-restart,
- przycisk blokady/odblokowania minimalizuje ryzyko nieoczekiwanego uruchomienia frezarki,
- dioda LED informuje o wyłączeniu blokady włącznika i gotowości frezarki do pracy,
- frezarka nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- dostarczana jest z akcesoriami, bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE FREZARKI DO DREWNA MAKITA [DRT52Z]:
- napięcie zasilania 18V,
- typ akumulatorów Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- średnica tulei: 6 mm,
- głębokość frezowania: 0 - 42 mm,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 30000 obr./min.,
- poziom mocy akustycznej: 89 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 81 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji (praca bez obciążenia): ≤ 2,5 m/s²,
- współczynnik wibracji K h (praca bez obciążenia): 1,5 m/s²,
- głębokość frezowania: 0 - 35 mm,
- głębokość wycinania: 0 - 40 mm,
- wymiary (D x S x W): 134 x 90 x 220 mm,
- waga bez akumulatora: 0,95 kg,
- waga z akumulatorem: 1,3 - 1,6 kg
WYPOSAŻENIE FREZARKO-WYCIANRKI MAKITA [DRT52Z]:
- prowadnica konturowa [122703-7],
- prowadnica równoległa [122704-5],
- szablon prowadzący 8x10x9,5 mm [343577-5],
- króciec odsysający [418647-0],
- klucz 10 mm [781036-5],
- klucz 17 mm [781037-3],
- instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/DRT52.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/DRT52.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/DRT52.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 1,3 - 1,6 kg |
| waga bez akumulatora: | 0,95 kg |
| na wyposażeniu: | prowadnica konturowa [122703-7], prowadnica równoległa [122704-5], szablon prowadzący 8x10x9,5 mm [343577-5], króciec odsysający [418647-0], klucz 10 mm [781036-5], klucz 17 mm [781037-3], instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 30000 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 134 x 90 x 220 mm |
| wielkość suwu wgłębnego: | 0-42 mm |
| średnica tulei zaciskowych: | 6,0 mm |
| typ frezu: | na trzpieniu |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 81 dB |
| EAN: | 197050005106 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 1.6 kg |
| długość opakowania: | 23.3 cm |
| szerokość opakowania: | 15.3 cm |
| wysokość opakowania: | 13.2 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
