akumulatorowa frezarka do rowków, lamelownica 18V Li-Ion 2x3,0Ah LXT Makita [DPJ180RFJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DPJ180RFJ
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 14428 pkt. |
Akumulatorowa frezarka do rowków 18V Li-Ion firmy Makita [DPJ180RFJ] posiada mocny silnik, w tej wersji z dwoma akumulatorami 3,0Ah BL1830B i ładowarką DC18RC. Całość pakowana w walizce systemowej MakPac3.
Frezarka DPJ180 pozwala wykonywać rowki pod wszystkie dostępne na rynku typy kołków płaskich i pod połączenia łódkowe, nadaje się również do nacinania szczelin w ścianie i suficie.
Przydatna w każdym warsztacie stolarskim czy w firmach montujących meble.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.frezarka do rowków 18V firmy Makita DPJ180RFJ:
- frezarka do rowków do wszystkich dostępnych w handlu kołków płaskich; nadaje się również do nacinania szczelin maskowanych w ścianie i suficie,
- ma kompaktową, zgrabną budowę dzięki czemu jest bardzo wygodna w użytkowaniu i zapewnia dużą manewrowość,
- można bardzo dokładnie i precyzyjnie ustawić głębokość (do 20mm) i kąt nachylenia (0-90° ) zderzaka do obrabianego materiału,
- funkcja anty-restart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem
- nie współpracuje z akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah), także z BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah)
- dostarczana bez walizki, akumulatorów i ładowarki
parametry techniczne frezarki do rowków DPJ180:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory Li-Ion: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah
- prędkość obr. na biegu jałowym: 6500 obr/min,
- maksymalne głębokość frezowania: 20 mm,
- średnica frezu: 100 mm,
- wymiary (długość całkowita): 351 mm,
- waga: 2,8 - 3,1 kg,
- instrukcja obsługi.
wyposażenie lamelownicy Makita DPJ180RFJ:
- frezarka DPJ180,
- 2 x akumulator Li-Ion 3,0Ah BL1830B,
- ładowarka wielonapięciowa DC18RC,
- frez do rowków 100x22x4mm 6z,
- worek na pył,
- klucz do nakrętki kontrującej,
- walizka systemowa MakPac3
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każde elektronarzędzie Makity wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 3.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 3,1 kg |
| waga bez akumulatora: | 2,8 kg |
| na wyposażeniu: | 2 x akumulator Li-Ion 3,0Ah BL1830B, ładowarka wielonapięciowa DC18RC, frez do rowków 100x22x4mm 6z, worek na pył, klucz do nakrętki kontrującej, walizka systemowa MakPac3 |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6500 obr/min |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | dł 351 x szer 139 x wys 149 mm |
| wielkość suwu wgłębnego: | 20 mm |
| średnica otworu tarczy: | 22 mm |
| średnica tarczy: | 100 mm |
| liczba zębów: | 6 szt |
| typ frezu: | tarczowy |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381673198 |
| system opakowań: | MAKITA MAKPAC |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 7.15 kg |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
