akumulatorowa dziurkarka do metalu 20mm, 40V max XGT, Makita [PP001GZK]
-
Producent:
-
Kod producenta:PP001GZK
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 136853 pkt. |
Akumulatorowa dziurkarka do metalu 40V max XGT Makita PP001GZK, dostarczana z matrycą i stemplem 14 mm w zestawie, bez akumulatora i ładowarki, pakowana w walizce transportowej.
Wyposażona w bezszczotkowy silnik BLDC dziurkarka umożliwia szybkie wykrawanie otworów okrągłych lub owalnych otworów o średnicy do 20 mm w elementach o grubości do 9 mm. Doskonale sprawdzi się do wykrawania w różnych elementach konstrukcyjnych takich jak profile, kątowniki, płaskowniki z stali miękkiej, nierdzewnej, aluminium czy miedzi.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa dziurkarka do metalu 20mm, 40V max XGT, Makita [PP001GZK]:
- dziurkarka akumulatorowa przeznaczona do wykonywania otworów o średnicy do 20 mm w stali o grubości do 9 mm,
- umożliwia szybkie wykrawanie otworów okrągłych lub owalnych w profilach, kątownikach, płaskownikach,
- doskonale sprawdzi się do wykrawania w różnych materiałach konstrukcyjnych takich jak stal miękka, nierdzewna, aluminium czy miedź,
- automatyczny powrót stempla - po zakończeniu cyklu wykrawania ciśnienie hydrauliczne automatycznie ściąga stempel z przedmiotu obrabianego i przywraca go do położenia początkowego, aby umożliwić wydajne ciągłe wykrawanie otworów,
- zawór powrotu umożliwia przywrócenie popychacza do pozycji wyjściowej w momencie jego zablokowania lub gdy nie jest możliwe dokończenie wykrawania otworu,
- rękojeść obracana o 90° w lewą i prawą stronę pozwala na ustawienie maszyny w pozycji umożliwiającej wygodną obsługę podczas pracy w miejscach o ograniczonym dostępie,
- wyposażona jest w wytrzymały, bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC,
- system ochrony akumulatora automatycznie wyłącza zasilanie, gdy poziom jego naładowania jest niski,
- dziurkarka dostarczana jest bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w walizce transportowej.
PARAMETRY TECHNICZNE DZIURKARKI AKUMULATOROWEJ 40V MAKITA [PP001GZK]:
- napięcie zasilania: 40V max,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,5 / 4,0 Ah,
- kształt otworów: okrągły / podłużny,
- maksymalna wielkość i głębokość otworu:
- stal miękka: średnica 20 mm / głębokość 9 mm,
- stal nierdzewna: średnica 20 mm / głębokość 6 mm, - maksymalny wysięg: 40 mm,
- poziom ciśnienia akustycznego: 77 dB (A),
- współczynnik hałasu: 3 dB (A),
- poziom wibracji: ≤ 2,5 m/s²,
- tolerancja wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 417 x 127 x 315 mm,
- waga bez akumulatora: 10,9 kg,
- waga z akumulatorem: 11,6 -11,9 kg
WYPOSAŻENIE DZIURKARKI DO METALU MAKITA [PP001GZK]:
- matryca 14 mm [SC00000219],
- stempel 14 mm [SC05340120],
- klucz 8-10 [SC00000166],
- klucz imbusowy 3 [SC00000103],
- klucz imbusowy 4 [SC00000104],
- uchwyt boczny [SC00000155],
- walizka transportowa [SC09009190],
- instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/PP001G.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/PP001G.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/PP001G.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 11,6 -11,9 kg |
| waga bez akumulatora: | 10,9 kg |
| na wyposażeniu: | matryca 14 mm [SC00000219], stempel 14 mm [SC05340120], klucz 8-10 [SC00000166], klucz imbusowy 3 [SC00000103], klucz imbusowy 4 [SC00000104], uchwyt boczny [SC00000155], walizka transportowa [SC09009190], instrukcja obsługi |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 417 x 127 x 315 mm |
| średnica tarczy: | 20 mm |
| max zakres cięcia : | M6-M9 |
| opakowanie: | walizka z tworzywa |
| natężenie hałasu: | 77 dB |
| EAN: | 197050004925 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| długość opakowania: | 55.6 cm |
| szerokość opakowania: | 44 cm |
| wysokość opakowania: | 20.4 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
