akumulatorowa, opalarka z końcówkami, 18V Li-Ion, Makita [DHG180ZK]
-
Producent:
-
Kod producenta:DHG180ZK
555,08zł brutto
451,28zł netto
600,01zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5551 pkt. |
Profesjonalna, akumulatorowa opalarka z czterema dyszami Makita [DHG180ZK] w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki. Pakowana w walizce.
Opalarka posiada prędkość nadmuchu 200 l/min, oraz maksymalną temperaturę pracy 550ºC .
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalna opalarka akumulatorowa firmy Makita [DHG180ZK]:
- akumulatorowa, lekka i kompaktowa opalarka pracująca na akumulatorach 18V Li-ion LXT,
- wygodna w obsłudze opalarka akumulatorowa, którą można pracować wszędzie tam gdzie nie ma zasilania sieciowego,
- posiada jeden zakres pracy, maksymalna temperatura to 0 - 550 ° C
- maksymalny przepływ powietrza 200 l/min
- ma możliwość przełączenia przełącznika na pracę ciągłą,
- łatwa i szybka wymiana dysz,
- na jednym naładowanym akumulatorze BL1860B opalarka pracuje do 23 minut
- posiada oświetlenie miejsca pracy diodami LED
- w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w walizce,
Parametry techniczne opalarki akumulatorowej Makita DHG180:
- zakres temperatury pracy: 550°C,
- zakres przepływu powietrza: 200 l/min,
- napięcie akumulatorów: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- waga bez akumulatora: 1,3 kg,
- wymiary (dł. x szer. x wys.): 168 x 79 x 251 mm
- opakowanie: walizka.
wyposażenie akumulatorowej opalarki Makita DHG180ZK:
- dysza chroniąca szkło przed uszkodzeniem (PR00000028),
- dysza odbijająca (PR00000030),
- dysza zwężona 20 (PR00000031),
- walizka transportowa (PR000000404)
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 1,3 kg |
| waga bez akumulatora: | 0,68 kg |
| na wyposażeniu: | 4 wymienne dysze, walizka |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| temperatura pracy: | 550 'C |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | walizka |
| przepływ powietrza: | 200 l/min |
| EAN: | 088381760300 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2.87 kg |
| długość opakowania: | 42.8 cm |
| szerokość opakowania: | 34.9 cm |
| wysokość opakowania: | 11.4 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
