akumulatorowa dmuchawa 18V Li-Ion V20 Stanley [SFMCBL7B-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:SFMCBL7B-XJ
| Dostawa |
Akumulatorowa dmuchawa V20 serii Fatmax, Stanley SFMCBL7B-XJ z silnikiem bezszczotkowym.
W tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Znakomicie sprawdza się na budowach, w ogrodach czy przy jesiennych porządkach wokół domu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa dmuchawa V20, Stanley [SFMCBL7B-XJ]:
- w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki,
- dmuchawa wyposażona została w nowoczesny, bezszczotkowy silnik zapewniający dłuższy czas pracy,
- skuteczność i wydajność dmuchawy wynika z bardzo dużej prędkości przepływu powietrza - 160 km/h,
- posiada mniejszy, bardziej kompatybilny silnik, który ogranicza konieczność konserwacji,
- wyposażona jest w zintegrowany hak do bezpiecznego przechowywania,
PARAMETRY AKUMULATOROWEJ DMUCHAWY DCM562PB-QW:
- prędkość wydmuchu: 160 km/h,
- masa: 3,6 kg,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga kg: | 3,6 kg |
| waga bez akumulatora: | 2,6 kg |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| max wydajność przepływu powietrza: | 9,9 m3/min |
| prędkość przepływu powietrza: | 160 km/h |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | tak / nie |
| EAN: | 5035048750131 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | STANLEY FATMAX V20 |
| Gwarancja Stanley: | 1 rok - STANDARDOWA GWARANCJA. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (stanleyworks.pl/warranty) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu. Przedłużonej 3-letniej gwarancji nie podlegają akcesoria, akumulatory i ładowarki. Więcej informacji o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie stanleyworks.pl/warranty. |
| masa z opakowaniem: | 4.05 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
