akumulatorowa dmuchawa/odsysacz 18V Li-Ion, LXT Makita [DVC350Z]
-
Producent:
-
Kod producenta:DVC350Z
549,09zł brutto
446,41zł netto
593,54zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5491 pkt. |
Akumulatorowa dmuchawa / odsysacz firmy Makita [DVC350Z] współpracuje z akumulatorami Li-Ion 18V.
W tej wersji bez akumulatorów i ładowarki pakowana w kartonie.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Uniwersalne urządzenie pracujące jako odkurzacz lub jako dmuchawa.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa dmuchawa / odsysacz 18V firmy Makita DVC350Z:
- jest sprzedawana bez akumulatorów i ładowarki,
- DVC350 to uniwersalne urządzenie pracujące jako odkurzacz lub jako dmuchawa;
- DVC350 ma dwa biegi i łagodny rozruch dla poniesienia komfortu pracy;
- dla większej wygody i mobilności urządzenie ma duży worek na pył (3 litry) i pasek na ramię,
- Obsługiwane akumulatory Li-Ion : 1,3 / 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 2,2 kg |
| na wyposażeniu: | Worek na pył (tekstylny) [122918-6], Dysza wydmuchu [132025-7], Wąż elastyczny 2,5 m ze złączką 22 mm [140456-6], Złączka węża 38 mm [417766-9], Pasek na ramię [166094-6] |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | dł 403 mm |
| max wydajność przepływu powietrza: | 3,4 m3/min |
| prędkość przepływu powietrza: | 338 km/h |
| max podciśnienie: | 5,5 kPa |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | tak / tak |
| EAN: | 088381677080 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 3.3 kg |
| długość opakowania: | 29 cm |
| szerokość opakowania: | 31 cm |
| wysokość opakowania: | 28 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
