akumulatorowa dmuchawa/odsysacz 14,4V Li-Ion LXT Makita [BVC340Z]
-
Producent:
-
Kod producenta:BVC340Z
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4800 pkt. |
Akumualtorowa dmuchawa / odsysacz firmy Makita [BVC340Z] współpracuje z akumulatorami Li-Ion 14,4V.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Uniwersalne urządzenie pracujące jako odkurzacz lub jako dmuchawa.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa dmuchawa / odsysacz 14,4V firmy Makita BVC340Z
- sprzedawana jest bez akumulatorów i ładowarki,
- współpracuje z akumulatorami Li-Ion 14,4V, o pojemności 1,3Ah BL1415 , lub 3,0Ah BL1430,
- BVC340 to uniwersalne urządzenie pracujące jako odkurzacz lub jako dmuchawa;
- BVC340 ma dwa biegi i łagodny rozruch dla poniesienia komfortu pracy;
- dla większej wygody i mobilności urządzenie ma duży worek na pył (3 litry) i pasek na ramię,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1411G, BL1413G, BL1415G (bez elektroniki)
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 14,4 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 2,2 kg |
| na wyposażeniu: | Worek na pył (tekstylny) [122918-6], Dysza wydmuchu [132025-7], Wąż elastyczny 2,5 m ze złączką 22 mm [140456-6], Złączka węża 38 mm [417766-9], Pasek na ramię [166094-6] |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| max wydajność przepływu powietrza: | 3,3 m3/min |
| prędkość przepływu powietrza: | 324 km/h |
| max podciśnienie: | 5,2 kPa |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | tak / tak |
| EAN: | 088381609227 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 3.3 kg |
| długość opakowania: | 31 cm |
| szerokość opakowania: | 29 cm |
| wysokość opakowania: | 27 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
