szlifierka kątowa 125mm 18V FELXVOLT ADVANTAGE, 1x9Ah, DeWALT [DCG409VSX1T-QW]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCG409VSX1T-QW
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 20490 pkt. |
Akumulatorowa szlifierka kątowa 125 mm, 18V XR Flexvolt firmy DeWalt [DCG409VSNT] z regulacją obrotów od 3000 do 9000 obr/min.
W tej wersji dostarczania z 1 akumulatorem 9,0AH i ładowarką. Całość pakowana jest walizce systemowej TStak.
Po zastosowaniu akumulatorów serii FLEXVOLT 54V narzędzia serii XR 18 V z technologią FLEXVOLT ADVANTAGE, wykorzystują nową technologię dzięki której zwiększają swą moc.
Posiada łagodny rozruch, elektroniczne sprzęgło, hamulec, anti-kickback i zabezpieczenie przed przeciążeniem.
SZLIFIERKA KĄTOWA 125mm z regulacją obrotów 18V DEWALT [DCG409VSX1T-QW]
- narzędzia serii XR 18V wykonane w technologii FLEXVOLT ADVANTAGE, współpracują z akumulatorami serii XR 18V i FLEXVOLT 54V,
- stosując akumulatory serii FlexVolt 54V do narzędzi wykonanych w technologii FlexVolt Advantage osiągamy większą moc tych narzędzi dzięki nowatorskim technologicznym rozwiązaniom,
- w narzędziu z nową technologią zastosowano:
- nowy wydajniejszy silnik bezszczotkowy serii BL51 LR,
- nowy procesor z oprogramowaniem identyfikującym typ akumulatora i pozwalający na pobór większego prądu z akumulatorów FLEXVOLT 54V,
- nowy moduł elektroniki optymalizujący pracę całego narzędzia, a nowy inteligentny spust bardzo precyzyjnie pozwala regulować prędkość narzędzia, - zastosowanie akumulatora DCB546 serii FLEXVOLT 54V 6Ah w porównaniu z akumulatorem DCB184 18V XR 5Ah zwiększa moc szlifierki kątowej DCG409, (różnicę w osiąganej mocy po zastosowaniu akumulatora FLEXVOLT 54V wyraźnie widać na 5 i 6 biegu),
- akumulatorowa szlifierka kątowa do tarcz o średnicy 125 mm,
- wyposażona w trwały bezszczotkowy silnik prądu stałego 18V,
- elektroniczny miękki start zapewniający łagodny rozruch i lepszą kontrolę nad szlifierką,
- elektroniczny hamulec, który szybko zatrzymuje tarczę po puszczeniu włącznika,
- sprzęgło elektroniczne zapewniające odcięcie silnika, gdy obciążenie jest zbyt duże,
- elektroniczny system anti-kickback zapobiegający silnemu odrzutowi, gdyby ostrze utknęło w materiale,
- zabezpieczenie przed przeciążeniem zapobiegające przegrzaniu, wyłączając szlifierkę do czasu, aż silnik wystarczająco ostygnie,
- zabezpieczone siatką otwory wlotowe powietrza ograniczają zasysanie pyłu do silnika,
- ogumowana częściowo obudowa zapewnia przyczepność i komfort,
- 2-pozycyjne mocowanie antywibracyjnego uchwytu bocznego zapewnia większą wygodę i kontrolę,
- w tej wersji z 1 akumulatorem 9Ah i ładowarką, pakowana w mocny transportowy kufer systemu T-STAK,
PARAMETRY TECHNICZNE SZLIFIERKI KĄTOWEJ [DCG409VSX1T-QW]
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- regulacja obrotów: tak,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 3000 - 9000 obr/min,
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: M14,
- waga: 1,81 kg,
WYPOSAŻENIE SZLIFIERKI KĄTOWEJ DEWALT [DCG409VSX1T-QW]
- 2-pozycyjna antywibracyjna rękojeść boczna,
- osłona tarczy,
- klucz sześciokątny,
- 1x Akumulator DCB547 9,0Ah 18V XR FLEXVOLT 54V,
- ładowarka,
- mocny kufer transportowy T-STAK,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 9.0 Ah |
| waga kg: | 6,8 kg |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 3000-9000 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| sprzęgło: | tak |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| łagodny rozruch: | tak |
| opakowanie: | walizka TStak |
| EAN: | 5035048847244 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| długość opakowania: | 43,9 cm |
| szerokość opakowania: | 33,2 cm |
| wysokość opakowania: | 16,2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
