akumulatorowa pilarka tarczowa 184mm, 18V XR, DEWALT [DCS570NT-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCS570NT-XJ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10876 pkt. |
Profesjonalna, akumulatorowa pilarka tarczowa 18V Li-Ion z serii XR DeWALT model DCS570NT
W tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, całość pakowana w walizce systemowej TStak .
DCS570 z tarczą o średnicy 184mm to świetna pilarka akumulatorowa do cięcia różnych rodzajów drewna o grubości nawet do 65mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa bezszczotkowa pilarka tarczowa 18V Li-Ion serii XR DeWalt DCS570NT:
- pilarka tarczowa DCS570 posiada tarczę o średnicy 184mm z otworem wewnętrznym 16mm i 24 zębami.
- wytrzymały silnik chłodzony wentylatorem o dużej mocy i wysokim momencie obrotowym gwarantuje szybkie i bezpieczne cięcie różnych rodzajów drewna, sklejki czy płyt OSB.
- beznarzędziowy system ustawiania kąta cięcia oraz regulacja głębokości cięcia ułatwia precyzyjne cięcie materiałów o grubości aż do głębokości 65mm;
- pilarka DCS570 posiada możliwość ustawienia cięcia pod kątem aż do 57°
- wytrzymała konstrukcja, ergonomiczna rękojeść - wszystko to wpływa na trwałość narzędzia i wygodę pracy.
- pilarka tarczowa DCS570 posiada szybki hamulec dla zwiększenia bezpieczeństwa pracy
- dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana jest w walizce systemowej TStak DWST1-71195.
parametry techniczne pilarki tarczowej DeWalt DCS570:
- napięcie znamionowe: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- prędkość obrotowa bez obciążenia: 5500 obr/min,
- średnica tarczy: 184 mm,
- średnica otworu tarczy: 16 mm,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 90° : 64 mm,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 45° : 49 mm,
- wymiary (długość x wysokość): 355 x 245 mm,
- waga: 3.6 kg,
w skład zestawu DCS570NT wchodzą:
- 1 x pilarka tarczowa DCS570,
- 1 x klucz sześciokątny,
- 1 x podłączenie do odsysania,
- 1 x mocny kufer systemowy TStak DWST1-71195,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 3,6 kg |
| na wyposażeniu: | prowadnica równoległa; adapter do odsysania pyłu; klucz montażowy |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 5500 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| średnica otworu tarczy: | 16 mm |
| średnica tarczy: | 184 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 65 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 49 mm |
| opakowanie: | walizka TStak |
| EAN: | 5035048663103 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 7.33 kg |
| długość opakowania: | 44.50 cm |
| szerokość opakowania: | 34.00 cm |
| wysokość opakowania: | 30.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
