akumulatorowa, bezszczotkowa pilarka tarczowa 165mm, 18V Makita [DHS660ZJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DHS660ZJ
965,61zł brutto
785,05zł netto
1043,78zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 9656 pkt. |
Profesjonalna, akumulatorowa ręczna pilarka tarczowa Li-Ion, 18V Makita [DHS660ZJ] o średnicy tarczy 165mm, w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki. Całość pakowana jest w systemowej walizce MakPac typ3.
Pilarka DHS660 jest niezastąpiona przy pracach dekarskich i remontowych, oraz wszędzie tam gdzie nie ma lub jest bardzo utrudniony dostęp do sieci elektrycznej.
Dzięki zastosowaniu łagodnego rozruchu i hamulca elektrycznego manewrowanie i praca tą pilarką jest bardzo wygodna.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa, bezszczotkowa pilarka tarczowa 165mm, 18V Makita [DHS660ZJ]
- Lekka i kompaktowa akumulatorowa pilarka tarczowa 165 mm, zasilana akumulatorem 18 V Li-Ion
- wyposażona w bezszczotkowy silnik prądu stałego serii BLDC,
- Technologia XPT - to podwyższona odporność na pył i wilgoć,
- Technologia ADT - Automatic Torque Drive Technology - automatycznie dostosowuje prędkość oraz moment obrotowy podczas pracy
- maksymalny zakres ciecia pod kątem to 50°,
- posiada wygodnie umieszczony przycisk blokady, łagodny rozruch oraz hamulec elektryczny,
- ma praktyczną funkcję wydmuchu wiórów z linii cięcia,
- pilarka ma lepszą widoczność linii cięcia poprzez zmianę położenia przedniego uchwytu,
- pilarka wyposażona jest w przydatne podziałki informujące użytkownika o lokalizacji ostrza, głębokości cięcia oraz nachyleniu ostrza,
- dioda LED informująca użytkownika o statusie funkcji ADT:
- tryb wysokiego momentu obrotowego - świecąca dioda LED
- tryb wysokiej prędkości obrotowej - wyłączona dioda LED
- alarm przeciążeniowy - mrugająca dioda LED - dla lepszej widoczności wyposażona została w podwójną diodę LED oświetlającą linię cięcia,
- pilarka ma możliwość współpracy z szyną prowadzącą (po dokupieniu adapteru o numerze katalogowym 199232-5)
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah)
- dostarczana bez akumulatorów i ładowarki w walizce systemowej MAKPAC,
parametry ręcznej pilarki tarczowej 18V Makita DHS660:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- średnica tarczy: 165 mm,
- średnica otworu tarczy: 20 mm,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 5000 obr./min,
- maksymalna głębokość cięcia przy kącie 90°: 57 mm,
- maksymalna głębokość cięcia przy kącie 50°: 37 mm,
- maksymalna głębokość cięcia przy kącie 45°: 41 mm,
- wymiary (długość całkowita): 270 mm,
- waga (EPTA): 2,9 - 3,2 kg.
w skład zestawu DHS660ZJ wchodzą:
- 1 x pilarka ręczna: DHS660,
- 1 x tarcza pilarska "EFFICUT" 165 x 20, 25Z: [B-62979],
- 1 x prowadnica równoległa: [164095-8],
- 1 x króciec odsysający: [196520-1],
- 1 x klucz imbusowy 5,
- 1 x walizka systemowa MakPac typ3: [821551-8],
- 1 x wkład do walizki,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 3,2 kg |
| waga bez akumulatora: | 2,9 kg |
| na wyposażeniu: | tarcza pilarska "EFFICUT" 165 x 20, 25Z: [B-62979], prowadnica równoległa: [164095-8], króciec odsysający: [196520-1], walizka systemowa MakPac typ3: [821551-8], wkład do walizki, klucz imbusowy 5, |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 5000 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł 270 mm |
| średnica otworu tarczy: | 20 mm |
| średnica tarczy: | 165 mm |
| liczba zębów: | 25 szt |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 57 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 41 mm |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| EAN: | 088381862929 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 5.15 kg |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
Załączniki GPSR
| Dhs660 |
